My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Sunday, November 20, 2005

My room was clean last week too bad you missed it:))))


Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas dejeuner
Je ne seulement oublier
et puis je fumes:))
Started off the day with a vigorous yoga set and some meditation to help
clear my mind.Strecth out my body to get the blood flowing freely through the places
that has been stuck in all night.Once my blood gets flowing ,thought my mind will get
moving but I am still less energetic and optimistic than usual today.My mind feels
sluggish and still my whole body does.I am either coming down with the flu or completely
and thorougly depressed with no reason.So before it gets too far its noisy routine of
chatter I take the opportunity to maintain a quiet ,serene state while I clear out my room
and set forth my goals for the day.OR take some time OFF:)))))
XOXOXOX

21 comments:

 1. Anonymous09:17

  This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 2. munev18:22

  sevgili Candan bu aksam Derya Gibi yi kacirdim .izliyemedim iki gündür sayfana da bakamadim.bu hafta misafir haftammis benim demekki.dün yine sabah 11.den aksam 8.30 a kadar ayaktaydim ister inan ister inanma kücük oglum hafta sonlari eve geliyor pazar aksami dönüyor.ve her hafta mutlaka pasta börek yapilmasi lazim arkadaslari siparis veriyor.onlari hazirlarken aksam yemek ve yatiya misafir.iste dünkü egsersizim ama bu sabah misafirle beraber ciktim bir saaatlik yürüyüsümü yaptim.ve bu aksam yine yemege misafir simdi yolcu ettim.buarada"derya gibiyi izliyemedim.sevgiler

  ReplyDelete
 3. Münevver Teyze dün Derya Hanımın misafiri Nurseli İdizdi.Nurseli Hanım kutu kenarına stencil çalışması yaptı çok ta şirin oldu.Derya hanımın seçtiği stencilde çok çıtı pıtydı çok sevdim.Ayrıca diğer bir kutuya Derya hanım dekupaj çalışması yaptı.RAPOR SONU:))))P:S:E ee iyi biraz yürünmüş faydası olmuştur yinede üşenmemek lazım zaten bakınız alışınca vücut kendisi isteyecek.TEVTİLER :))))

  ReplyDelete
 4. munev09:59

  Candan dünkü programa bende bayildim ama o kurdelelri almam icin Ankara ya gitmem lazim.burada"sadece saten var.malzeme olunca ne güzel eserler ortaya cıkıyor. Candan www.blogcu.com/hayattan/ bakarmısın.sevgiler..

  ReplyDelete
 5. cnmcım harika her şey vallaa çok beğendim süpersin:)

  ReplyDelete
 6. O.K.bakarım Münevver teyze:))))

  ReplyDelete
 7. Çiğdemmmmmcimmmm bu ne sürpriz .Sende süpersin anlatabilememe özürüme rağmen buldunuz:))))Bu arada cnmcımmı dedin yoksa cndncmmmı onu anlamadım:)))))Sevgiler çokkkk öpüyorum.

  ReplyDelete
 8. Candan ya, benim blogda demin sen bana niye tesekkur ettin anlamadim. Neyse, bir sey degil ne demek. :)) Bir dahaki sefere bir sey yaparsam senin icin tese4kkur etmezsin odesiriz.:))

  ReplyDelete
 9. Serra already have written what I have meant by thanx friend to your blog but let me write once more that, that thank was for your nice words of expressing your feelings for me.I think this clear enough:)))Neither of us owe anything to each other we are even by now.Love.

  ReplyDelete
 10. Ya niye acikliyosun nasil birisin seni de sobeleyecektik, bu arada tahminim tam tutmus biliyor musun. :)) bunny'e de yazdim demin ki. gelmedi mi hala?

  ReplyDelete
 11. ya ben ne yazacağımı bilemedim sizler çok hoş bir sohbet ağı kurmuş gibisiniz ben biraz yabancı kalmış hissettim kendimi. helede sonzamanlarda nete hiç giremediğim için dahada yabancılaşmış gibiyim:-(
  sevgiler...

  ReplyDelete
 12. Hiç problem değil Fethiyecim messengera döndürdük serra ile.Katılabilirsin sevinirim:)))Sevgiler

  ReplyDelete
 13. Ee hadi geldim, ben de nagihan'daki gibi sen yazican ben yazicam sandim.:)) Tam olarak nette degilim, eve geldim, bilgisayar acik, tabi bir de hotmail. Is arasinda gelip gidip email kontrolu yapiyorum, nefesleniyorum.

  ReplyDelete
 14. hoş geldinnnn hoşgeldinnn

  ReplyDelete
 15. Candan gelsene, seveceğin birşey koydum siteye.

  ReplyDelete
 16. SerrrAAA Geldinmi GOTTTTTT YOUUUUUU EHİ EHİ:))))))

  ReplyDelete
 17. Evet, kandirdin beni. geldim bakayim diye.

  ReplyDelete
 18. wendy, i can understand what u mean. i feel same today ,and have no reason..i missed my old days etc. but your comments are great ! now i wish u feel better..

  love&kisses from me&yağmur

  ReplyDelete
 19. Bu durumda kotunun iyisini tercih edelim ve sen grip oluyor ol. Anti depressant arkadaslarin var aslinda, hic degilse ilaci var dersen, azicik depressed de olabilirsin, izin verdik. Kendimize de pay cikartmazsam olmaz di mi? Su egergy flow through your body kismina gelince, acupuncture'un ozu de bu degil mi zaten, kitlenmis noktalari aciyorlar? Sen kendin bir care olarak, kuagina kupe tak, o da igneli bu akupuntur da. belki ise yarar. Sevgiler, yarini bekliyorum.

  ReplyDelete
 20. Sevgili Candan eminim bugun daha iyi duygular icindesindir. Bazen durduk yerde insan hassaslasir tarifsiz duygular icindedir. Sen benim taniyabildigim kadar cabucak neselenmeyi birisin.

  Ingilizce yi ya yanlis sokecegim ya da ogrenecegim sayende! uyduruyorum ya arasira, nasil okunur o nu da bilmiyorum, yeni bir dil gelisiyor!

  Hayirli pazarlar

  ReplyDelete
 21. Burcucum what coincidence we get sensitive with no reason at the same time but It think we both are feeling fine now.Hopefully.Thanxxx.
  Serra çokkk teşekkürler zaten mesajınla keyfim yerine geldi acaba yazayım paylaşayım mı sıkıldığımı arkadaşlarımla diyordum bende iyiki yazmışım .Ne mutlu bana ne kadar anti-depresan arkadaşlarım var.Kulakta küpe var ama büyük ihtimal yalnış yere batmış pek işe yaramadı.Bir tane daha deldirip stress noktasına ayarlatmak lazım kesin çözüm olur:)))
  Tuhfecim çok teşekkürler hakikaten durduk yerde hassaslaştım.Bugün biraz daha iyiyim allahtan stresi pek barındırmıyorum bir yerden bir muziplik çıkarıyorum ama ilk dakikalar ölümcül oluyor:(((Bu arada ne mutlu bak sıkıntım bile işe yaradı Tuhfecime ingilizce söktüreceğim zaten okuyunca yüzümde bir gülümseme attım stresi okumanı dinlemek isterdim onu da bir başka sıkıntılı günümde düzeltirsin artık :))) Nasıl çözüm ama:))))
  Sevgiler ve kocaman öpücükler her üçünüzede XOXOXO

  ReplyDelete