My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Friday, November 25, 2005

Sevimli bir fimo örneği:))))

A WORD ABOUT WINTER
Round- eyed sun is now a squinter,
Tip- toe breeze a panting sprinter,
Every cloud a blizzard hinter,
Squirrel on the snow a printer
Rain sprout sprouteth icy slinter,
Willy-nilly this is winter.

21 comments:

 1. Candan'cığım,sen fimo hamurla yapılan desenleri biliyor musun? Hani şöyle karıştırıp kesiyorsun da çeşitli desenler çıkıyor. Üç renk kurabiye hamurunu fimo gibi kullanmak istiyorum da.

  ReplyDelete
 2. Bu arada sen 21 yasindaysan cok sasiririm Candan.

  ReplyDelete
 3. Burcucum yardımcı olmaya çalışacağım.ÖPTÜM:))))

  ReplyDelete
 4. Serra lets come to 21 yesterday 21 today and 21 tomorrow .It is a qoute I like .Women usually dont say their ages after 21:)))so I aint 21:)))) Why would you be astonished İf I am 21 any way? tell me if U R are around?

  ReplyDelete
 5. Candan, ben senin 21'den da ufak oldugunu dusunuyorum ama bir yandan da 21 icin cok akli basinda gorunuyorsun. Ama yok ben seni benden ufak birisi olarak hayal ettim, eger o bebek sensen de aman allahim ne guzellik bu boyle diyorum.
  Ben 26'yi gecmiyorum iki senedir. Senin gonlun 21 diyorsa o da olur. :))

  ReplyDelete
 6. Candan, bu boyle olmayacak, Nagihan'in sitesine gidip, orada mi konussak? :))))

  ReplyDelete
 7. ya messengerda varsın accept /contact durumunda tekrar check et

  ReplyDelete
 8. Serra bebek konusunda öhöm öhöm diyorum ve teşekkür ediyorum tam kucaklıkmışım değilmi.)))))))

  ReplyDelete
 9. Şekerim bu örnek benim kurabiyeyi aşar dur bakalım yapacağız bir şeyler:)

  ReplyDelete
 10. Ben de sıkı TV8 izleyicilerdenim.Sabahtan akşama kadar açık oluyor. Kaliteli program ve gerçek haber TV8 de.

  ReplyDelete
 11. Bekliyorum Burcucum bakalım nasıl olacak:))))Mutlaka güzel olur:)))artıl bir tane yerim değilmi:))))

  ReplyDelete
 12. Sevgili Ferbay bence de TV8 superbbb bizde de sabahtan akşama akşamdan sabaha kadar açık:))
  Asparagas , haberdense kaliteli doğru haberi tercih ederim.Programlara gelince oldukça kaliteli hangi kanalda bir kitap tanıtımı var,bilgilendirici(Yeni Vİzyon gibi)öğretici(Derya gibi)gibi programlar var.
  Diğer bazı sabah programlarını hem ev hemde stüdyoda seyredip kendini strese sokan hanımlara şaşmamak elde değil.Tartışılan konular çözülse içim yanmayacak.Sevgiler.

  ReplyDelete
 13. munev08:16

  Candan kelebegi senmi yaptin cok cıcı olmus eline saglik.prg.icin söylediklerine katiliyorum.ama arada baska kanallarada takilmiyor degilim.taslar prg cok güzeldi Derya hanimin dedigi gibi beminde bütün taslara ihtiyacim var sanirim.sevgiler...

  ReplyDelete
 14. Münevver teyze taşlarla ilgili bir araştırma yapıp yayınlayacağım acaba sizin doğum gününüz ne zaman öncelik tanıyayım.)))
  Bende zaman zaman bakmıyor değilim öteki kanallara mnesela bu akşam avrupa yakasını seyredeceğim en favori dizim.kadın isterse ve belalı baldızdan sonra.Sevgiler.

  ReplyDelete
 15. munev18:28

  sevgili Candan nüfus cüzdanimda 1.1.1953 diye geciyor ama esas dogum tarihim 24 7 1953 tesekkürler.sevgiler.

  ReplyDelete
 16. Çok güzel bir kelebek! Kim yapmış? Bayııldımm :)

  ReplyDelete
 17. Münevver teyze hangi burca kendinizi daha yakın hissediyorsunuz;onu bir zahmet yazsanız.Taşınızı ona göre yayınlayayım:))))

  ReplyDelete
 18. Kelebeği ben yapmadım .Pek fimo kabiliyetim yok hemde örnek zora benzer.Bu bende olan sevdiğim bir örnek ilerletirsem yaparım belki.Çiçek yapabiliyorum.Onu Derya hanım öğretmişti bu da benzeri ama araya başka renklerde girmiş orası biraz arıza:)))))

  ReplyDelete
 19. Sevgili Candan ne hoş bir çalışma.tv-8'e evde olup bakmak isterdim ama çalışıyorum.Bugün ofis çook sıkıcı nedense.Kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Açsa da bana faydası yok. Ben zaten odamda tekim. Sadece ses gelmiyor. Bugün sanırım ben bi hoşum. Her zaman rahatsız olduğum sesleri duymak, evde miskin miskin oturmak, ya da yatmak, ya da her zaman işlerimi böldüğünü düşündüğüm ziyaretçilerimin gelmesini istiyorum. Hava kapalı ondan mı acep.Sevgilerimle.

  ReplyDelete
 20. Anonymous21:45

  Candan telefonunu aç.İ.K

  ReplyDelete
 21. Sevgili Akçahan merhaba ,
  Madem ofis sıkıcı Akçahan ne yapacak benim pazar sayfalarımı okuyacak(sanırım bir 4-5 adet yazmışımdır) bu sizi sıkıcı ofis ortamından kurtaracaktır hatta bu gün ne yapayayım size bir saatsiz maarif takvimi yazayım .Nasıl fikir hemen keyfiniz yerine gelir?Patiği beğendiğinize sevindim Tv8 de hakikaten stresten uzak güncel herşeyi bulabildiğim hoş bir kanal.Sevgilerimle.

  ReplyDelete