My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Friday, January 27, 2006

Boncuklar ve pullar:)) Tiny weeny beadies and sequinces:))

Harika bir çalışma çok sevdim.Üst kapak altının bölümlere ayrılmış olması çok pratik:) Nice and knifty work.Great idea that the top is designed as an organizer.Can collect lots of little stuff:))
Sanırım mini boncuklar ile yapılmış bir çalışma ama hiç bir fikrim yok bu çiçekler neden yapılmış olaki :) Telefondanlık olduğu kesin:)A nice work with tiny beads .But I donot have any slightest idea of how these flowers had been made of:)Sure that its a phone case:)))
Kutu çok hoş .Acaba üst kaplaması kadifemi diye düşündüm.Kağıt etc koymak için sanırım:)Nice box thought whether the cover of it is velvet or not?Can be used as paper organizer:)
Boncuklar değerlendirilerek yapılabilecek hoş bir çerçeve grubu:)Frame set of three can be made at home by using the left over beads.Nice idea ha:)
Turanj da güzel ne dersiniz.Orange is also nice dont you think so:)))
Hatıra defterimi bu or a memo :)Kalemi boncukla kaplama fikri harika bayıldım:)Is this a diary or a memo :)Love the idea of covering the pen with beads:)))
Bu sete bayıldım:) Acaba yünle yada kadife ile kaplandıktan/ örüldükten sonramı pullar işlenmiş?kalem kaplama ise harika harika görünüyor.Loved this set:) Especially the way pen covered with sequinces.The cover looked wool or velvety to me most probably it has been made before it has been covered by beads and sequinces:)
Mor da super.Purple is also looks perfecto:))
Allahım buna bayıldım özellikle minik bozuk para çantasının tatlılığına bakarmısınız:))Kalemde değişik bir desen uygulanmış.)OMG loved this set.The change purse is darling:)))A different pattern used to cover the pen.

Bu sette harika.This set is also great. Burada boncuk işlerinden biraz sapma olmuş .Pardon:)Çok tatlı olduklarını düşündüm.Çocuklara yaptırılabilir.This group doesnot related with the bead work I just thought ı might as well go ahead and add them.Thought they are cute:)
Sevgililer günü geliyor bir hatırlatma anlayana sivrisinek saz:))))Valentines day is coming this is a reminding:)))
Bu kutularada bayıldım:)))Loved these boxes tooo:)))
Kalemdanlıklarve mumdanlıklarda güzel:))Pen holders or candle holders are nice too:)

Arkadaşlar BALİ adasının el sanatlarından /işlemelerinden olan boncuk çantaları buldum.Yayınlayacağım:)))

19 comments:

 1. Kia Ora (Hello) from a "male" blogger down under in New Zealand. I found your blog very interesting, especially your photos of the pen sets. Also your saying about "21" - I have the same saying on one of my blogs - 21 21 21. I was going to ask you if I can mention your blog on 21 21 21 ???

  ReplyDelete
 2. Hi Kevin thanks :)yes you may mention my blog on your 21 21 21 I will be appreciated:)))Come back:))Will visit you too:))

  ReplyDelete
 3. Ne güzel şeyler bulmuşsun böyle. Hepside çok güzel bunların.
  Sevgiler,

  ReplyDelete
 4. Bayıldıııım bütün bu küçük lakin kullanışlı şeylere...
  çok çok güzeller...

  ReplyDelete
 5. Sayende ingilizcemi de geliştiriyorum çok sağol arkadaşım...

  ReplyDelete
 6. Candan bunlar da ne harikalar!!!!Hepsi de birbirinden güzel.

  ReplyDelete
 7. Sarışınım şekerim, bana, Dar'ülaceze anneler günü kermesi için harika fikirler verdin. Biraz sevap kazanabilirsem, bir kısmında senin de payın olacak. Bana bunların adreslerini versen iyi olur, unutmamam için:))
  Tunus'dan İtalya'dan gelen yapışkanlı kaplama kağıtları almıştım, kumaş gibi, tüylü ve pırıltılı hani janjanlı kımıl kımıl
  Kutucuklar için çok iyi olurlar, hemen deneyeceğim. HARİKA CANDAN
  Kocaman öptüm:))))

  ReplyDelete
 8. herbiri ilginç kolay sevimli fikir vermesi bakımından; sevdiklerimize büro hediyesi olabilir oğlumla gelinime mesela düşünmeliyim.

  ReplyDelete
 9. Candancığım hepside şıkır şıkır pek güzeller, ben mumluklara bayıldım. Sana iyi bir hafta sonu diliyorum canım.Sevgiler

  ReplyDelete
 10. Candancığım hepside şıkır şıkır pek güzeller, ben mumluklara bayıldım. Sana iyi bir hafta sonu diliyorum canım.Sevgiler

  ReplyDelete
 11. Ilk organizer kutudan ben de de var, boyle kutular burada geldigimde ilk dikkatimi ceken sey oldu. Ben tokalarimi filan koyuyorum bbunun icine. Digerleri de cok modaydi gecen sene ozellikle. gerci burada birsey modaysa bir daha modasi gecmez hissine kapildim ama.

  ReplyDelete
 12. Mutlu ve huzurlu bir akşam diliyorum...
  Ben de bir uğrayayım dedim de...

  ReplyDelete
 13. ben bunların hepsine de bayıldım. Özellikle de kutulara. internette zaman zaman kutu yapımı üzerine site arıyorum ama pek istediğim gibi bulamadım. Yapılışını gösteren siteler var mı? Biliyorsan bana yazar mısın?

  ReplyDelete
 14. sedence21:47

  Candan bunlar nefis yaa..nereden buldun bu cicileri..çok çok çok beğendim...Canım nasılsın dünden beri ??ben blogun yeni halini bitirdim.Gel bi bak bakalım beğenecekmisin ??

  ReplyDelete
 15. süpersin candan.çılgın blogcum benim ne güzel fikirler verdin..

  ReplyDelete
 16. Arkadaşlar bulduklarımı beğendiğiniz için teşekkürler.Banada çok cici şeyler göründü hepsi.
  Sennurum adresi yayınlayacağım:)
  Hülyacım çocuklar için el becerisi gösteren bazı siteler gözüme çarpmıştı bir bakayım belki kutu yapımıda vardır:)))
  Serra ben de organizer kutuya bayıldım ,çok ıvır zıvır toplar:)))
  Şükrancım quizini yapacağım ona göre:))))
  Herkese ayrı ayrı iyi hafta sonları:)))))

  ReplyDelete
 17. Ne güzel ne cici şeyler bulmuşsun.bizimle paylaştığın için sağol.
  iyi hafta sonları.
  Sevgiler.

  ReplyDelete
 18. cok guzel bir siten var..çok ta güzel şeyler bulmuşsun..tebrik ederim.

  ReplyDelete
 19. Serpilcim ve Burcucum çok teşekkür ederim:)Sevgilerimle:)))

  ReplyDelete