My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Wednesday, March 28, 2007

Somethings grow more beautiful with time......


Special Turkish Lessons for our friends in EU countries,or colleagues for business in Turkey and for rest of the world...

Before beginning something INSALLAH
Just at beginning BISMILLAH
When surprised ALLAH ALLAH
When gave up EYVALLAH
To go to the end YA ALLAH
Promise VALLAH BILLAH
Self confidence EVEL ALLAH
Fully motivated ALIMALLAH
Bored FESUPHANALLAH
More bored HASBINALLAH
Give up ILLALLAH
Great inspiration and motivation ALLAH,ALLAH, ALLAH
Succeeded MASALLAH
At failure HAY ALLAH --
XOXOXOX
ATA'NIN SELAMI
Atatürk'ün Yalova'da bir çınar ağacını kesilmekten kurtarmak için kendi köşkünü raylar üzerinde 5 metre yürüttüğünü duymuşsunuzdur.Bu köşk onarıldı ,ziyarete açıldı.Köşkün onarımında emeği geçen Yalova Belediye Başkanı Barbaros Binicioğlu bir ilginç öykü daha anlatmış ;
-Atatürk bir İngiliz diplomatı ile birlikte gezinirken birden şapkasını çıkarmış ,ulu bir ağaca selam vermiş.Diplomat şaşırmış ,bu selamın sebebini sormuş."O bizden yaşlı ,tabii ki selam vereceğiz" demiş Ata .Şaka veya gerçek.Doğa sevgisi adına güzel hikaye değil mi?
XOXOXOXOX
ÖLÜMÜ DÜŞÜNMEDEN YAŞAMAK GÜZEL DE.....
Ünlü anekdottur..
- Yaşamınızın son saati olduğunu bilseniz, kimi arardınız?..
- ??????
- Peki ne duruyorsunuz o zaman?..
Zeynep Saçkırık'ın yolladığı satırları okurken aklıma geldi birden.. Zeynep kendi notlarını mı yollamış, internetten mi derlemiş, ya da Cüceloğlu'nun kitaplarından da nakletmiş, bilmiyorum.. Ama önemli..Ölümle çok iç içe yaşadığım bu günlerde, yaşamı nasıl durmadan, nasıl anlamsızca ertelediğimizi bir daha düşündüm.. Sonra dedim ki.."Bu Cüceloğlu'nu mümkün olduğu kadar fazla insan okumalı.. İşin bana düşen kısmı, bana gönderilen notu, size nakletmek..
HINCAL ULUÇ 25.3.2007
Doğan Cüceloğlu'nun eğitimindeki katılımcılarla bir konuşmasından:
Doğan Cüceloğlu: Arkadaşlar, aranızda ölümcül hastalığı olan var mı?
Bir katılımcı: Allah'a şükür, hocam, bildiğimiz kadarıyla yok.
Cüceloğlu: Ne güzel! Peki, bana, istisnasız tüm insanların, yani altı milyar insanın da başına geleceği garanti bir şey söyler misiniz?
Cevap neredeyse otomatik olarak çıkar: Ölüm.
Cüceloğlu: Gerçekten de ölüm tüm insanların başına geleceği kaçınılmaz olan tek şeydir. Doğum da tüm insanların başına kesinlikle gelmiştir, ama bundan sonra başa gelmesi kesin olan tek şey ölümdür. Başka hiçbir şey insanların tümünün başına gelmeyecektir. Peki, madem öleceğimiz garanti, bu benim ölümcül bir hastalığım olduğunu göstermez mi?
Katılımcılar burada sessizce, başlarıyla onaylamaya başlar. Öleceğim belli ise benim ölümcül bir hastalığım olduğu da açıktır... Cüceloğlu: Peki, ne zaman öleceğimizi biliyor muyuz?
Katılımcılar: Hayır
Cüceloğlu: Bu saniye içinde olma olasılığı var mı?
Bir katılımcı: Var.
Cüceloğlu: Yarın?
Bir katılımcı: Evet.
Cüceloğlu: 30 yıl sonra?
Bir katılımcı: Olabilir.
Cüceloğlu: Peki bunlardan hangisinin sizin başınıza geleceğini biliyor musunuz? Mesela bu akşam eve sağ salim varacağınızı nereden biliyorsunuz?Sınıf sessizce dinlemeye devam eder. Çünkü genellikle yaşama böyle bakmamışlardır.
Cüceloğlu: Peki bir de tersini düşünelim, bu akşam eve döndüğünüzde, bu sabah evden çıkarken sağ salim bıraktıklarınızı sağ bulma garantiniz nedir? Var mıdır böyle bir garanti?
Bir katılımcı: Yoktur Hocam.
Cüceloğlu: Peki nereden biliyoruz az sonra telefonun çalmayacağını ve evdekilerden birinin az önce öldüğünün bize söylenmeyeceğini? Katılımcılar burada rahatsız olmaya başlar.
Bir katılımcı: Hocam konuyu değiştirsek?
Cüceloğlu: Ama en yalın ve açık gerçek üzerine konuşuyoruz, biraz daha devam edelim bence. Peki, acaba bunu dün gece bilseydiniz, yani evde akşam birlikte olduğunuz kişilerden birinin yarın ölüm günü olduğunu bilseydiniz, o zamanı aynı dün gece olduğu biçimde mi geçirirdiniz? Yoksa farklı şeyler mi yapardınız?
Bir katılımcı: Kesinlikle çok farklı geçerdi Hocam.
Cüceloğlu: Şimdi sizden rica ediyorum, lütfen bir an arkanıza yaslanın, gözlerinizi kapatın ve bu sabah evden çıkarken evde bıraktıklarınızdan birinin gerçekten öleceğini düşünün, dün akşamınızı nasıl geçirirdiniz? Aynı iletişim mi olurdu? Onunla aynı konuları mı konuşurdunuz? Aynı konular, tartışma ya da gerginlik yaratır mıydı? Yoksa önemsiz hale mi gelirdi? Bu sabah evden çıkarken, bu son görüşünüzde ona ne derdiniz? Onun boynuna sarılmakta tereddüt eder miydiniz? Çok sıkı sarılmaya mı, aynaya mı vakit ayırırdınız? Ona, yüreğinizin derininden gelen bir "Seni gerçekten çok seviyorum" demeye ne gerek var diye düşünür müydünüz? Onun ölecek olması sizin ona duyduğunuz sevgiyi yoğunlaştırmaz mıydı? Burada bazı katılımcılar ağlıyordur. Belli ki dün akşam yaptıklarından bir kısmının ne kadar anlamsız olduğunu şimdi fark etmişlerdir.
Cüceloğlu: Şimdi gözlerinizi açabilirsiniz, acaba kaç tartışmamızı bu kadar gereksiz biçimlerde yapıyoruz, kaçı gerçekten yaşamda karşımızdakinin varlığından daha önemli, hangilerinde "Şimdi kalbini kırdım, ama zaman içinde ben ondan özür dilemesini bilirim" diye kendi kabuğumuza çekilip tartışmaları donduruyoruz. Yarattığımız kırgınlıkları tamir etme olanağımız gerçekten var mı? Buna zamanımız gerçekten kaldı mı?
XOXOXOXO
KİM NE İMİŞ ?
Ahmet Çakar:İkimizden biri psikopat,ben sana söyleyeyim.Hiç debelenme!
Gürcan Bilgiç:Kimin ne olduğu belli hocam.
XOXOXO
NE KADAR GÜZEL
Adnan Aybaba:Delgado müthiş bir gol attı.
Serhat Ulueren:Golü gördün mü?
A.A:Serhat,sen güzel goldü,uzaktan vurdu dedin ya.
S.U:Ya yalan söylediysem ?
A.A:Sen yalan söylemezsin Serhat.
XOXOXOX
GEL DE KATIL
Kazım Kanat:Görüşlerine katılıyorum.
Ahmet çakar:Saçmalıyor muyum? Görüşlerime katılıyor musun ?
K.K:Saçmalıyorsun
XOXOXO
*Beyler üçünüze birden teessüf ederim.Beni çok birden sinirlerimi kaldırdınız.Ahmet Çakar.BELLİ,TÜRKÇE GİTMİŞ.
*Biz Zico'ya yaptık kadroyu.Samandıra'ya gönderdim ben.Rica etti Zico'ya gönderdim.Sİnan Engin.AFERİN SANA.
*Silah çekmişsen ,herkese ateş edeceksin yoksa çekmeyeceksin.Erman Toroğlu.TOROĞLU'NUN AKLI.
*Nazar değmedi nazar çarptı.Ali Sami Alkış.ÖZLÜ SÖZ 89765
*Süper Lig'de ilk altı takım da altı takım var.Rıdvan Dilmen .HAYDİ HESAPLAYALIM.
*Tugay vurursa gol olur,vuruyoooorr,aut...Bülent Karpat.NAZAR
*Walsh ikinci yarı çok etkisiz kendisini oyunda hiç göremiyorum...Can Bartu.HE HE.(Can Bartu ,Beşiktaş maçını yorumluyor ,ancak Walsh devre arası oyundan çıkmıştır.)
*Dokunuşu,vuruşu,şut orta karışımı vuruş şutu..Şansal Büyüka.TEKERLEMECİK.
*Bugün baktım gazetelere kimse yazmamış, bende yazmamışım.Haşmet Babaoğlu.ÜZÜLME YAZARSINIZ HEP BERABER.
*Faul,faul!!Yok ya faul değilmiş,sanırım ben gaza gelmişim...Murat Kosova.OLUR .
*En sevdiğim futbolcu şu panço denilen oğlan pançu mu o ..Ömer Çavuşoğlu.YOK PANÇUÇO.
*Bu akşam değerli konuklarımızın yanında çok daha değerli iki konuğumuz daha var...İlker Yasin.NE DİYORSUNNN ??
*YOU...WITHOUT BALL,SHUT UP !!!Fatih Terim(rakip futbolculardan birine sesleniyor)NE ANLAMINDA DİYORSUN
*Bu pozisyon,pozisyon icabı bir pozisyon...Erman Toroğlu.TABİ TABİ
*Bu saç modeliyle annemin elmalı pastasını andırıyor...Murat Kosova.(NBA'de siyahi bir basketbolcuyu bir şeylere benzetmeye çalışıyor.BEN YEMEM.
*8-0 lık İngiltere maçında 5. yada 6. golden sonra Abidin Aydoğdu:Evet Sayın seyirciler ingilizlerin bir atağını daha gol yiyerek savuşturduk....Vay anasını sayın seyirciler ,bir gol daha yedik...8 .golden sonra ;Evet sayın seyirciler maç bitti hala gol yiyoruz.Olacak iş değil.YEMEK İÇİN DOĞULUR.
*Bir Fransız,bir Almandan bir Türk ve bir İngiliz takımlarının maçında özür diliyor.Ümit Aktan(Manchester United-Galatasaray maçında Cantona Stumpf a yaptığı faulden sonra özür dilerken) E GÜZEL.
*Ziya Şengül ve Ahmet çakar Telegol programında fena halde kapışır,Çakar Ziya Şengüle bir daha abi demeyeceğini iddia eder,bir hafta sonra ;Abi sözünü balla kesiyorum der....CESUR YÜREK.
*Sayın Şengül lütfen çetrefilli çetrefili konuşmayın...Ahmet Çakar.OFFF Kİİİ OFFF
XOXOXO
RADAR
*Al abla al ,kocanın parasına yazık olur diye düşünme ,nasıl olsa elin oğlu.... Sıhhıye elbise pazarında bir satıcı
*Lahmacun-Turkish Pizza (but some thin)....bir kebapçının menüsünde
*Abla gel kotlar tam 28 model ,sabaha kadar uyumadık sizin için internetten çaldık....pazarda bir satıcı
*A BU HAN TUŞ...İstanbul Altıntepede bir lokantanın camında (Abu Gannuş demek istiyor)
*Asya Kuaför salonu(hemen altında )Asya Couiffeur Livingroom....Bir Kuaför tabelası.
*Dikkat horoz atlar....İstanbulda müstakil bir evin bahçe kapısındaki uyarı.
*Açık-Klimalı...Üsküdarda bir bakkalın camında
*En yakın asansör karşı apartmandadır....İstanbulda bir apartmanda .Asansör bozuktur yazısının altında.
*Bu filmde anlatılanların hepsi yalan.Bu adamlar tarihte bu kadar cesur olmadılar.Atalarımız bunları her zaman yenmiştir...Korsan Brave Heart VCd sinin finalinde beliren alt yazı.
XOXOXO
BÖYLE YAPARMISINIZ???
*Saçma olduğunu bildiğiniz halde büyük alışveriş merkezlerinde size hoşgeldiniz diyen görevlilere hoşbulduk der misiniz?
*Şeytan kulağına kurşun dedikten sonra 3 defa vurayım derken yalnışlıkla dört defa vurunca ,artan biri de üçe tamamlamak için 2 defa daha vurup bir defa daha şeytan kulağına kurşun der misiniz?Ardından bu üçleme serisini de üçe tamamlamak için bir kez daha şeytan kulağına kurşun deyip üç kere daha tahtaya vurur musunuz?
*Herhangi bir ortamda sağlam olduğunu kafanızda test edip onayladığınız bir espriyi uygulamaya geçirip hüsrana uğradığınızda mizah anlayışınızdan şüphe eder misiniz?
*Yeni ayakkabı yada bot aldığınızda kıvrılan yerlerinde çizgi oluşmasın diye kütük gibi yürür müsünüz?
XOXOXOX
CURIOSITY KILLED THE CAT
*Neden Almanyanın München şehri Türkçede Münih diye okunur?Bu durumda Zürihin aslında Zürchen olma ihtimali var mıdır?
*Neden radyoda ilginç bir şey duyduğumuzda döner radyoya bakarız?Bu hareket bize ,konu hakkında daha detaylı bilgi sağlarmı?
*Köpek görünce gel oğlum diye çağıran adamlar köpek gelip elemanın paçasını yalamaya başlayınca ne diye kovmaya çalışır?Köpekten aslında ne gibi bir eylem beklenmektedir?
*Önüne bir top düştüğünde ,bütün kedi köpek vb.bilumum mahlukat topun gittiği yönü izlerken ,neden insanoğlu ,nereden geldiğine bakar ve kaynağını anlamaya çalışır?
*Filmlerin mutlu sonlarında veya karakterlerin gülümsediği sevinçli anlarında kendinizi gülümserken yakaladığınızda bana ne oluyor ? diye kendi kendinize sorar mısınız?
XOXOXOXOX
EŞYA ÇALDIRILINCA VERİLEN TEPKİLER TOP 5
1-Abi parasında değilim ,hatırası vardı biliyon mu ?
2-Bari kartı bıraksalardı (cep telefonunda tercih edilir)
3-X 'imi sen aldın ,zaten gözün vardı...
4-Haram olsun sürüm sürüm sürünsün inşallah
5-Cana geleceğine mala gelsin baba...
XOXOXOX


62 comments:

 1. esko12:32

  candancım merhaba ....nasılsın canım...güzel bir pazar geçirmeni dilerimmm........öptmmmm.

  ReplyDelete
 2. İyi haftalar candan'cım :)

  ReplyDelete
 3. Sobeledim seni :))

  ReplyDelete
 4. Candancığım,döndün mü? Hafta sonu nasıl geçti anlayamadım.Çok yoğun oluyor benim için.Evin bütün erkekleri evde,sürekli yiyecek bir şey arıyorlar.Onlara yetişeyim derken,seni de arayamadım.
  Tekrar görüşmek üzere öpüyorum arkadaşım..
  Nane Limon

  ReplyDelete
 5. didem17:16

  selam şeker nasılsın,
  çok keyifli bir hafta geçirmeni dilerim bu yorumun altındaki şekilde bir şeyler yazmışsın mutluluk felen diye nedir o şeker ben baktığımda şekiller fır fır dönüyor sanırım mutluluktan deli olacam

  ReplyDelete
 6. iyi haftalar, sabah ogle aksam birer kereyi ben bir kerede alsam olur mu ordinaryus prof doktor hanim?

  ReplyDelete
 7. Canım,
  Günaydın.
  Bütün güzellikler seninle olsun.
  Öptüm.

  ReplyDelete
 8. Candancığım günaydın, iyi ve huzurlu bir hafta geçirmeni diliyorum. Yağmur yağıyor seller akıyor.. Yağmur iyi de dolu yağması endişelendirdi beni, neyse erken bitti. Çok öptüm, sevgiyle

  ReplyDelete
 9. Anonymous11:18

  canım Candanım nasılsın sanırım seyahatten döndün.saglıgın ve moralin iyidir insaallah.tatlı Şirinem saglık huzur sevgi dolu günler hep seninle olsun.
  you always in my heart..
  munevce

  ReplyDelete
 10. berrince18:16

  Selam nasılsın?

  ReplyDelete
 11. Anonymous20:47

  Hoşgeldin.Oynak İngilizce şarkı sanki oryantala benziyor.Seni özlemiştik.MANEVİ ANNEN SENİ ÖPER.

  ReplyDelete
 12. kozan22:07

  Merhaba Cndan hanım nasılsınız.Sağlık ve huzur dolu bir hafta geiçirmenizi dilerim..

  ReplyDelete
 13. didem23:17

  selam sarı şeker,
  bugün derya yine kulaklarını çın çın yaptııı.sen zaten gittin oralar kavuştun deryaya beni unuttun...birde deryacığına amerikadan demek plakalar getirteceksin seni gidi seni.
  bu arada sana büyük bir ceza var ilk defa benden.bloguma uğradığında anlarsın.kocaman öptüm seni canısı

  ReplyDelete
 14. Canim günaydin sonsuz sevgilerimle güzel bir gün diliyorum ve cok cok öpüyorum.

  Sonia

  ReplyDelete
 15. didem09:10

  candancım,
  seni sevdiğim için sana takılmıştım şeker,ama bu jestte hoşuma gitmedi desem yalan olur yanii.çok teşekkür ederim saol öptüm seni

  ReplyDelete
 16. Arkadaşının doğum günü kutlu olsun candan'cım...

  ReplyDelete
 17. şule türel10:31

  günaydın! güzel bir gün diliyorum.

  ReplyDelete
 18. Candancimmm! I surely have missed your birthday (whenever it may be) - so let me take the opporuntiy to say Happy Birthday Kardesimm!

  Huge hugs and hope you are well.

  Nazlicin!

  ReplyDelete
 19. Akidem, feng shui bebeklerini de hiç duymamıştım. Malzeme desteğin için çok teşekkürler canım. İpi temin edeyim öreyim bakalım ne çıkacak. İpi de özel bunun, gezmek lazım vakit bulursam:( Öpüyorum, sevgiler.

  ReplyDelete
 20. Nalish22:20

  Candancığım merhaba.Fengshui bebeklerini çok beğendim. Çok farklılarmış. Öpüyorum seni ve herşey dilediğin gibi olmasını isterim. İyi geceler.

  ReplyDelete
 21. didem08:29

  günaydın bu bebekler çok değişik eminim seçtiğimiz bebğinde bir anlamı vardır.ben en beğendiğimi sölim belki sen biliyorsundur ne olduğunu .toprak olana bayıldım şeker.
  seni çok öptümm

  ReplyDelete
 22. Anonymous14:48

  CANDAN Hanım'cığım,
  Yine sizden bahsetti Derya hanım be ben hemen gelip yorum yazmak istedim.
  Derya BAYKAL'ın sizden övgü ile bahsetmesi beni çok mutlu etmekle kalmayıp sizi tanımak isteme çoşkumu daha da yükseltiyor.
  Beyim bilgisayarını yurtdışına giderken yanında taşıdığından ben sana sık sık yazamıyorum..
  Bunun böyle olmayacağını geçde olsa anladım hemen bir laptop alıp sizi daha yakından takip etmek istiyorum..Birde tek isteğim sizi o proğramda görmek..Umarım en kısa zamanda gerçekleşirde bizler ordan el sallarsınız.

  Sevgilerimle
  Perihan M.Johnson

  ReplyDelete
 23. Candan, merhabalar
  demek Derya Baykalın her gün Candan diye seslendiği Sen mişsin meğersem .nerelerdesin diye geçen gün sesleniyordu.
  bebeklerin çok güzel .beğendiğimiz bebeğe göre kişilik testi falan yapıyormusun yoksa:))
  Candan deryalı günlerde seni görme dileğiyle sevgiler..

  ReplyDelete
 24. berrince20:44

  Candan cım bu bebişler çoook şeker :)

  ReplyDelete
 25. Candan,ayağını sormayı unutmuşum geçen gün.Nasıl oldu?
  Sevgiyle,Nane Limon.

  ReplyDelete
 26. cicibisiiy02:17

  sonunda yolumu buldum
  yorum yazayım diye epey dolanıp durdum ama iyi oldu bi sürü şeyler okudum:))
  nasılsın canım
  ne olur kusuruma bakma bu yıl
  iki konuda iki kurs iki konuda sergi hazırlığı valla nefes alamıyorum
  seni görmek beni mutlu eder ama
  unutmuşsun beni

  ReplyDelete
 27. Candancım sakın seni unuttum sanma canım inan çok yoğundum ve sonunda sitem bitti ve taşınabildim :) umarım iyisindir arkadaşım siten yine cıvıl cıvıl görüşmek dileğiyle sevgiler gönderiyorum sana.
  www.pastacikiz.com

  ReplyDelete
 28. İyi hafta sonları Candan'cım...

  ReplyDelete
 29. Candan´cim tekrar gecmis olsun canim. Sagligina dikkat etmelisin. Saglik ihmale gelmez biliyorsun. Cok kisa zamanda bekliyorum. Güzel bir haftasonu diliyorum sevgiler...
  Sonia.

  http://soniavarol.com

  ReplyDelete
 30. bebeklere bayıldım, ne kadar da tatlılar öyle...
  bir ara eşime sinirlenmiştim pc imde masa üstüme bu yüzleri balık şeklinde boyanmış kadın ve erkek resmini koymuştum. bilgisayarı açtı ve karşısına o resim çıkınca kocaman çok şaşırmıştı eşim, çok gülmüştüm o haline :))
  candancığım, inşallah iyisindir.herşey yolundadır.
  kucak dolusu sevgilerimle...

  ReplyDelete
 31. Canım benim,
  Teşekkür ederim.sağol.
  Ayağın nasıl oldu.umarım daha iyidir.
  Güzel bir hafta seninle olsun.
  Öptüm canım.

  ReplyDelete
 32. Candancım günaydın iyi bir hafta geçirmeni dilerim canım...

  ReplyDelete
 33. didem10:33

  canımcım iyi haftalar diliyorum,sevgilerimle.ya ben bu kayahan şarkısını duymamıştım müzik fena değil gibi ama hep aynı kayahan tutuk ve fazlasıyla klasikk

  ReplyDelete
 34. Candancığım iyi bir hafta diliyorum. Bu aralar yoğun bir tempo var, pazar sayfanı bile okuyamadım:( Kendine iyi bak. Öptüm canım.

  ReplyDelete
 35. iyi haftalar Candan'cım...

  ReplyDelete
 36. Wendyyy neler oluyor! NASILSIN?

  ReplyDelete
 37. Anonymous14:16

  Sevgili Candanım nasılsın ziyaretine geldim sıhhatin iyidir inşaallah sevgiler selamlar ...
  munevce

  ReplyDelete
 38. Anonymous18:02

  Şekerim umarım havada her şey yolundadır..Yanında olsaydım kafayı sağa sola vurmaktan kulaklarımdan tutup hava filan dinlemeyip üstelik paraşütte vermeden beni aşağı atardılar..
  Ama benne yapardım onların eteklerine bacaklarına sarılıp onlarıda yanımda uçururdum..HEHEHHEEHHEHE..
  Aynen böle canım..Küt küt,arkadan gelen ses şerefe gardaş....Haydin başbaşım..

  ReplyDelete
 39. Ben oyle , yok mikronlu , yok %99.9 filan anlamam, gidersin kapalicarsiya, girersin iceri dukkanlardan birine, alirsin altini cikarsin. Simdi niye yazdim bunlari, eger birileri yok bunlar boyle mikronlu, daha altin, tma altin diye yutturmaya kalkarsa sana yeme bu numaralari diye. :))

  ReplyDelete
 40. Çok hoş kolyeler yaa :)

  ReplyDelete
 41. Günaydın sabah ziyaretine geldim sağlık ve mutluluk dolu günler dileğiyle.

  ReplyDelete
 42. şule türel09:39

  vosvosa bayıldım üzerine çiçekler örüp kolalayıp taksam nasıl olur acaba?

  ReplyDelete
 43. Candan'cığım merhaba,
  Bu aralar evde tadilat var,msnde de karşılasşamıyoruz.Umarım iyisindir.Öpüyorum seni...

  ReplyDelete
 44. Candancığım, şu otomobil kaportasına bayıldım, dantel gibi işlemişler, merak meselesi tabi. Aşağıdaki takılar ayrı bir güzellik, çok şıklar. İyi bir gün olsun, öptüm

  ReplyDelete
 45. berrince18:08

  cancanım nasılsın ??

  ReplyDelete
 46. candancığım,
  o araba ne kadar da güzelmiş bayıldım valla.
  art clay çalışmaları da çok hoş.
  sana şimdiden güzelliklerle dolu bir hafta sonu diliyorum.
  sevgiler,öptüm.

  ReplyDelete
 47. Hafif arabaya hizli da gidiyordur, surat yarislarina da gir istersen. :))) Belki ugrassak yapariz ufak boyunu, oturup denesek mi?:) iyi haftasonlari.

  ReplyDelete
 48. didem15:52

  canım merhaab sabah 07.30 dan beri sokakalardayım yeni geldim eve kafam olmuş sana bir kazan,sen beni aramışsın ama hiç duymadım canım kusura bakma.geri dönüş de yapamadım.sonra haberleşiriz.şimdi geldim eve deryayı açtım anaa ne göreyim candan hanım göndermiş örgü plakasını onu çözsün derya hanım valla bende çözülecem o ne be öle kat katt

  ReplyDelete
 49. Anonymous21:11

  Süprizlerle dopdolu bir hafta sonu seninle olsun bidenem,canım,aşkım aşkım...Seni çoooook öpüyorum..

  Tekrar uçmayı düşünüyor musun??

  Gül..Sende benimle ister gül ister gülme,sana kalmış bi'şey..gülersen
  iyi olur tatlım..al otomatiğe gerisine karışma sabaha kadar gülersin artık..

  ReplyDelete
 50. şule türel15:36

  Çook güzel heykeller

  ReplyDelete
 51. merhaba canan hanım sağlık ve huzur dolu bir hafta geçirmenizi dilerim..

  ReplyDelete
 52. selamlar güzel arkadaşım.
  Umarım herşey yolundadır. Yine çok güzel başlıklar atmışsın zevkle bakıyorum. Teşekkürler.
  sevgilerimle kolay gelsin herşey.

  ReplyDelete
 53. İyi bir hafta diliyorum Candan'cım...

  Kolay gelsin...

  ReplyDelete
 54. dilara4516:18

  merhabalar güzel bir hafta dilerim,zevkle okudum yazıları...ne kadar doğru olsa da yine kırıyoruz birbirimizi,istemesek de....sevgiler

  ReplyDelete
 55. Candancığım eklediğin yazılar çok güzeldi, herkesin dersler çıkarması gerek. Umarım daha iyisindir.Mutlu bir hafta diliyorum canım. Sevgiyle kal.

  ReplyDelete
 56. Anonymous18:19

  Candan'ım çok geçmişler olsun bidenem..Seni çooook öpüyorum tatlım,canımsın benim..Gül..

  ReplyDelete
 57. ola gostaria de convidar a visitar o meu blog em :www.noivas-arte.blogspot.com

  ReplyDelete
 58. Anonymous22:06

  Leman Sam'a hayranım.Yer verdiğin için sevindim.Manevi kızım kum heykellerine hayran oldum.Öptüm

  ReplyDelete
 59. Candancım selam canım nasılsın?öptüm seni ....

  ReplyDelete
 60. Aliye09:58

  Candancığım nasılsın görüşmeyeli bir çok güzellik paylaşmışsın yine yüreğine sağlık,özledim seni sevgilerimi bırakıyorum. Aliye

  ReplyDelete
 61. merhaba candan, epeydir uğrayamadım yoğunluktan,ama hep aklımdasın:))) yazıyı okudum ve çok güldüm,maalesef tv.programlarının hali işte bu :))) çok sevgiler..gökben..

  ReplyDelete
 62. slm Candan..
  umarım sağlığın sıhhatin yerindedir.Allah cc. olduğundan daha iyi etsin canım..sevgiler..

  ReplyDelete