My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Sunday, May 13, 2007

The beauty of an idea is not in the idea;It is in the action that follows!!!!

EGG HEAD /YUMURTA KAFA
XOXOXOX
*Adnan Polat saat kaç ? DURMUŞ ABİ.Turgay Şeren.
*Beşiktaşlı oyunculara teessüf ediyorum.Tigana'ya teessüf ediyorum.Şu Fenerbahçe'yi yenemediler,şu Fenerbahçe'ye gol atamadılar.KÜS ONLARA.Sinan Engin.
*Burası 48 derece sıcak.Saunada gibiyim.Yanmış gibiyim.PARA KAZANMAK KOLAY MI?Ahmet Çakar.
*Maç'ı Başkanlar birlikte izledim.EEEE...YANİ ?Alattin Metin.
*Üstelik Kezman'ın özrüde kabahatinden büyük.Ve hatta biraz dangalakça...ESTAĞFURULLAH.Ahmet Çakar.
*Zaten fiziği iyi olan adam kimyada iyidir Hocam.Beyni işler,okşizen gider.SEN ÖYLE DİYORSAN GİDER.Erman Toroğlu.
*Şimdi benden özür dile Möysö!BAŞKA ARZUNUZ.Kazım Kanat.
*Dünyada dengel, takım diye bir şey var:Türkiye'yedaha gelmedi.YOLDAYMIŞ.Ziya Doğan.
*Sezar'ın hakkı Sezar'a ,Zico'nun hakkı Zico'ya.GERETS'İN Kİ GERETS'E.Haşmet Babaoğlu.
*Benim bir torunun var,İsmi Orkun.Kaleci Orkun'dan dolayı.Bana evlatlar bir torun daha verirlerse ismini Kaka koymazsam Kur'an çarpsın.YEMİN ETME.Vedat Okyar.
XOXOXOX
HAFTANIN MAĞDURU
Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde yaşayan 67 yaşındaki Elif Polat,ruhsatsız ev yaptığı için mahkeme kararıyla 6 ay süreyle eğlence yerlerine gitmeme cezasına çarptırıldı.Elif Nine de bu AĞIR ceza karşısında düşündü ,düşündü ve düğünlere gidemeyeceğine karar verdi.Şimdi düğünlere çocuklarıyla altın yolluyor.
XOXOXO
HAFTANIN NESİ
Hindistan'ın Bihar eyaletindeki düğünde ,sarhoş damat düğüne katılanları rahatsız etmesin diye gelinin ailesi tarafından düğünden kovuldu.Bu sırada damadın küçük kardeşi ;İsterseniz ben evleneyim dedi.Ve ağabeyinin yerine gelinle o evlendi.Damat ayıldıktan sonra artık bu köyde benimle hiçbir kız evlenmez diye yazıklandı.
XOXOXOX
HAFTANIN SÖZÜ
İslamcı partilerden hoşlanmıyorum.Abdullah Gül-11.Cumhurbaşkanı adayı.O halde Cumhuriyet Mitinglerine son verilebilir.
XOXOXOX
HAFTANIN CÜRETKARI
Bütün köşe yazarları eleştirmişti beni.Şimdi dediğime geldiler.Ece Gürsel -Manken.İki ay önce Cumhurbaşkanlığı seçiminin halk oylamasıyla yapıldığı gafıyla gündeme gelmişti.AKP 'nin Cumhurbaşkanını halk seçsin değişiklik önergesinden sonra böyle konuştu.Yoksa haftanın yüzsüzü mü desek ?
XOXOXOX
HAFTANIN SORULARI
*Be eblehler ,sizde akıl yok diye bizde de olmayacak mı?Erkan Mumcu.Genelkurmay muhtırasından daha önce haberleri vardı iddialarına karşı böyle söyledi.
*Cezaevinde miyim?Emre Günaydın.Malatyada üç kişiyi kesmekle suçlanan ve üçüncü kattan atlayan zanlının ayıldıktan sonraki, ilk sorusu.HAYIR !! CENNETTESİN!!
*Devletin en gizli evraklarına vakıfım.Bana değil de kime güveneceksiniz.Abdullah Gül-Sabık 11.Cumhurbaşkanlığı adayı.Demekki her koltuğun başka ağırlığı var.
XOXOXOX
HAFTANIN KAZANANI
ERKAN MUMCU
Partisinin oy oranı yüzde 2 lerde görünüyordu.Yani kesinlikle barajı aşma şansı yoktu.20 milletvekiliyle,Mecliste bütün değiştirebilecek bir şans elde etti.Bu şansını iyi kullandı ve DYP-ANAP birleşmesine imza attı.Yani merkez sağı birleştiren iki liderden biri olarak adını tarihe yazdırdı.ANAP ın siyasi yaşamının son bulmasını seçimle değil,o tarihi girişimle taçlandırdı.
XOXOXO
HAFTANIN EYLEMİ
Kavgayı bırakın Feneri şampiyon yapın-%52 Grubu.Fırlama,muzip ve siyaseti hicveden muhalif bir grup var.Adları ülke gençliğinin nüfusa oranına atfen %52.daha önce Boğaziçi Kariyer Günlerinde Koç grubunun öğrencileriyle yapılan toplantıda ,yere koç yumurtası bırakmış ve Bu köle pazarında ,düşüren var mı ?diye bağırmışlardı.
XOXOXO
ANNELER GÜNÜ
1-Yapma yaa,yarın mı ?(genelde cumartesi akşamı söylenir)
2-Her sene aynı dert,valla
3-Tartışma benimle,önce benimkine ,sonra seninkine gideceğiz.
4-Böye bir saçmalığa alet olamam ,senede bir gün olur mu,her gün anneler günü ayıp be!
5-Tüketim artsın,alışveriş yapılsın ,çiçekçiler zengin olsun diye Amerikalıların uydurduğu bir şey ,bizi ilgilendirmez.
DEYİP TE annesine gitmeyen var mı? Yukarıdakilere ,kendimizi kandırmak sonucu değiştirmeyecek.O yüzden ,olayı fazlaca zorlaştırmadan ,ortalığı bulandırmadan bu işi hallaetmek en iyisi.Bir demet çiçek ,bir öpücük ya da hiç bir şey.Onlar ne olsa kabul ediyor.
ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.
ANNEMSİZ İLK ANNELER GÜNÜM HER GEÇEN GÜN ONU DAHA DA ÖZLÜYORUM.SEVGİLERİMLE