My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Sunday, March 11, 2007

Happiness is an inside job......thats shows up on the outside.ROTATING SNAKES /DÖNEN YILANLAR
Circular snakes appear to rotate spontaneously . Dairesel yılanlar spontane olarak döner gibi görünüyorlar .
Copyright A.Kitaoka Sep 2 2003
XOXOXOXO
HAFTANIN İTİRAFI
Deprem davalarında zaman aşımına girmesin diye ertelenmiş cezaları bile bozmadık.Şu noktada toplum vicdanı tatmin olmalı.Hasan Gerçeker-Yargıtay 9.Ceza Dairesi Başkanı.17 ağustos 1999 daki deprem resmi açıklamalara göre 17.480 cana mal oldu.Ve ne yazık ki çürük eksik malzemeli yolsuzlukla onaylanan rüşvetle ruhsatlandırılan o binalarda ölenlerin hesabı sorulmadı ve sorumlular zaman aşımı ile kurtuldu.BU UTANÇ HEPİMİZİN.
XOXOXOX
HAFTANIN KAZANANI
TBMM
Milletvekilleri maganda kurşunu diye tabir edilen ve düğünlerde yada maçlarda havaya sıkılan kurşunların neden olduğu can kayıplarına karşı kayıtsız kalmadı.Meclis İçişleri Komisyonunda ardı ardına verilen altı önerge ile bu konudaki cezaların ağırlaştırılması için düğmeye basıldı.Bu sürecin takipçisi olalım...
GİZLİ KAMERA
Türk Ceza Kanununda basınla ilgili yapılan yeni düzenlemelere göre,gizli kamera ile çekim yapılması suç sayılıyor.Oysa değerli gazetecilerin katkılarıyla Malatyadaki ve Bahçelievlerdeki çocuk yurtlarında yaşanan dayak işkence ve taciz olayları ile geçen hafta Adana Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde hastalara uygulanan şiddet ve bağımlılara uyuşturucu satılmasına ilişkin herkesi ürperten görüntüler gizli kamera ile çekilmiş.Gizli kamera kamusal yarar için kullanıldığında ne kadar önemli bir araç olduğunu kanıtladı.Bakalım yasadan gizli kameraya özgürlük çıkacak mı?
XOXOXOXO
HAFTANIN MANŞETLERİ
*Taş Koyma Kemal Abi-Vatan Gazetesi.Mortgage yasasında vergi teşviki ile ilgili düzenlemelere karşı çıkan Maliye Bakanı Unakıtana Vatan Ekonomi Servisinin hitabı böyle.Bu ne samimiyet...
*Toplum bana ihanet etti.Kendi sanatçısına gerekli ehemmiyeti göstermeyen toplum bana ihanet etmiş demektir.Neco-Şarkıcı.Toplum sizin ikinci hayatınızla ilgilenmedi.Sizi hala sanatçı olarak görüyor.Belki ihanet eden magazinciler olabilir.Bu arada iltifatın liyakate tabi olduğunuda unutmamak gerekiyor.....
*Avrupa Birliğinin resmi istatistik kurumu EUROSTAT açıkladı;Avrupada en çok Türkler doğuruyor.En az Türkler okuyor.Eğitime en geç Türkler başlıyor,en erken Türkler veda ediyor.En genç yaşta Türkler ölüyor,çocuk ölümlerinin en çok olduğu yer ülke Türkiye.En genç evlenen de en az boşanan da TÜRKLER....Vatan Gazetesi.
XOXOXOX
HAFTANIN HAKARETİ
Böyle bir canavar kazandırdığım için Türkiyeden özür dilerim.Şahin Özer-Yapımcı.Buzda Dans yarışması ile bir kez daha dikkatleri üzerine çeken Tuğba Ekincinin yapımcısı Şahin Özerin itirafıdır.
XOXOXOXO
HAFTANIN KAYBEDENİ
GEERT WILDERS
Bu şahıs Hollandada göçmen karşıt fikirleriyle tanınan bir siyasetçi.Irkçı.Bakın ne demiş;Eğer Müslümanlar ,Hollandada yaşamak istiyorsa ,KURAN'ın yarısını yırtıp atmalılar.İmamları hiçbir şekilde dinlememeliler.Eğer Hz.Muhammed hayatta olsaydı ve Hollandada yaşasaydı onu Hollandadan kovardım.....
FENERBAHÇE
Yüzüncü yılda hedef üç kupaydı.Biri gitti geriye iki kaldı.FB lilerin sitesi www.antu.com da Murat Kılıç adlı bir taraftar yazısı şöyle bitiyor.Kimse kusura bakmasın ama biz bu işi bilmiyoruz .Aziz Başkan ise hiç bilmiyor.
TAŞERON SİSTEMİ
Kamu ihalesi alan firmalar bütün işi taşeron firmalara yaptırıp parsayı cebe atıyorlar.Bu çarpık sistem sorumlu,hesap veren ve şeffaf bir ihale sistemini ortadan kaldırıyor.MİNİK DİLARANIN ölümünde de asıl suçlu işte bu sistemin kendisi.
XOXOXOX
HAFTANIN NESİ
Çinliler bir dağı yeşile boyamış.Geçmişte orman olan dağdaki ağaçlar tükenince ,çinli yetkiller ağaç dikmek yerine 7 işçiyi 7 gün çalıştırarak dağı yeşile boyatmışlar.Bölgede yaşayan halkta ağır boya kokusuna dayanamayıp evlerini terk etmek zorunda kalmışlar.Yetkililer kaş yapayım derken göz çıkarmışlar.
XOXOXOXO
HAFTANIN İNCİLERİ
*Ermeni tasarısı nedeniyle düşmanlarımız yalan uydurdu.Ürünlerimiz zeka düşürse ,Başbakanla yarım saat görüşebilirmiydik?Jacques Vincent-Danone CEO su.Başbakan ile yarım saat görüşecek zekamız var diye bir anlam çıkmıyormu?
*ŞANLIURFADAKİ POLİKLİNİKLİĞİMİZE DOKTOR ARANIYOR.(SADECE DİPLOMA DA OLABİLİR).Diplomanızı yolluyorsunuz orada doktorluk yapıyor!!!Bir suç ilk kez bir gazete ilanıyla alenileşiyor.
*Adrenalin için her şeyi yapabilirim.Bu uğurda vücudumda kırılmadık kemik kalmadı.(arkadaş hangi kemikleri kırılacak diye merak edip üçüncü kattan atlamıştı)Bir bakıyorum elimde bir şey kafama vurdukça yakalıyorum kendimi mesela en son vücuduma elektrik verdim.Alp Kırşan-Sabık buzda dans yarışmacısı.AKLINI SEVEYİM.
XOXOXOX
HAFTANIN ALINTISI
Şimdi o anı güzelleştirelim...Erkek duşunu almış,pür nur o mevki durumları...Hatun ve erkeğin o anda karşılıklı aynı mıntıkaya bakışları ...Bence o an çok güzeldir..O anda aşık bakışı olmaz artık,vuslat zamanıdır ve biraz edepsiz olmak lazımdır.Aşk zamanı aşk....Meşk zamanı meşk....Seks zamanı seks....İyi anladık .Ne seks seks diye bağırıyorsun? Dilek Önder-VATAN
Yazar son üç yazısını seks öncesi soyunurken erkeğin çoraplarını çıkarması problematiği üzerine kaleme aldı.Çözüm önerisine göre erkek soyunurken çoraplarını ve pantolonunu aynı anda çıkarmalıymış.Sakın ola Dilek hanıma,sizin başka derdiniz yok mu ? Başka konulara dair yazmazmısınız demeyin.Ben okuruyum.Şahidim.YOK VE YAZMIYOR.
XOXOXOXO
HAFTANIN AYIPLARI
*Her yayaya bir bekçi veremeyiz-Abdullah Pehlivan-5 yaşındaki Dilaranın ölümüne sebep olan yol inşaatını yapan şirketin avukatı.Kamu vicdanını yaralayan,Dilaranın ölümündeki ihmal ve duyarsızlığın yanısıra hiç bir yetkilinin başsağlığı dilmemesiydi.Böylesi bir ölümün ardından kimselerin sorumluluğu üstlenmesini beklemeyiz ama İSKİ genel müdürü cenaze törenine gitmediği için mi yoksa ihmali bulunduğu için mi görevden alındı? Eğer ortada ihmal varsa avukatın cüretkar açıklamasının hesabını kim soracak ?
*Babası Kemal G. ile yaşayan 3 yaşındaki Kemal,babasının ani ölümüyle tam 15 gün babasının cesediyle ile birlikte yaşamış.Evde bulduğu su ve besin ile beslenmiş.Minik kemal bulunduğunda çevresinden sigara istemiş.3 yaşındaki bu minik yavru sigara tiryakisiymiş.Ve fotoğrafa bakılırsa ne olmuş biliyormusunuz?O görevliler 3 yaşındaki çocuğa sigara vermiş.ÇOK İÇ ACITICI BİR HABERDİ.
XOXOXOX
XOXOXOX
TÜRKİYENİN EUROVISION 2007 ŞARKISI KENAN DOĞULU SHAKE IT UP ŞEKERİM NAKARATI GÜZEL