My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Wednesday, April 12, 2006

Boncuk kelebekler,arılar veee :) Beaded butterflies,bumblebees and dragon flies:)


Arıdan korkuluyor onun için torpil geçip başa koydum ne me lazım kendimi garantileyim:) Scared of bees:) so that it took place at the top :)


Kelebeklerde güzel:) Butterflies are darling:)

Arkadaşlar bunların adını bilemedim:) ingilizcesi dıragon fılayda bakın onu biliyorum:)These dragon flies are so popular this year according to the rumors having them brings you luck :) No idea if it is true or not:) I say give it a try:)
Yapılışı:Öncelikle tel kanat şeklinde hazırlanıyor sonrasında vücut değişik ebatlarda boncuk eklenerek oluşturuluyor sonrasında tel kanatlar bir acrilik yaldıza batırılıp kurumaya bırakılıyor. Instruction:First the wire is formed into the wings and the body is added using a range of glittering beads then the wire wings are dipped to an acrylic glaze and left to dry.
YARINA KADAR GOODBYE:)TILL 2 MORROW HOŞÇAKALIN:)
Courtesy of www.thecathaus.co.uk

10 comments:

 1. İlk yorum benden.Hepsi çok zarif ve hoş. Ben en çok incili ve fuşya rengi olanı beğendim, şeker şirin kardeş!

  ReplyDelete
 2. Candancığım; Boncuklardan harika şeyler yaratmışlar. Olsa elimde şimdi perdeye iliştiririm hemen:))Paylaştığın için teşekkürler canım.Çok öpüyorum.

  ReplyDelete
 3. Candan'cım,
  Bende arıdan korkarım
  arının sokmasından ölen arkadaşımız bile oldu.
  Kelebekler daha güzel ve şirinler.rengarenk.
  Sevgiler.

  ReplyDelete
 4. Ne şirin bunlar böyle rengarenk :))

  ReplyDelete
 5. candancım arkaaaddaaşşıımmm nasılsın. be bu böcüklere bayıldım. en çokda mavi kelebek .efendim tekavit = emekli oluyor ,mütekavit ise ölmüş emekli .fakat ben genç emekliyim{{duyda inanma}}canımcım. en alttaki böcekler peygamber böceği olarak biliyorum.hoşca kal

  ReplyDelete
 6. Eee mukemmeel yani ne diyeyim :)

  ReplyDelete
 7. Sarışınım şekerim, çook güzeller. Son bir iki yıldır dünyanın en ünlü kuyumcuları, yusufçuk takılar yapıyor. Bu uçuşan böcüğün adı yusufçuk. Temmuz sonu, ağustos başı bolca görülürler, gerçekten de çok güzel renkleri vardır. Çok Meydan Larousse gördüm kendimi canım:)))

  ReplyDelete
 8. Geliyorum diye haber de verdim di, hani benim neskahvem?..Öptüm kocaman, iyi geceler:)))

  ReplyDelete
 9. Yapmasi kolay gibi de malzemeleri nereden alicaz? Tam cama yapistirmalik, ben sirf bocuk yapmam, kalp tavsan vs de yaparim :) Sevgiler ve opucukler.

  ReplyDelete
 10. Arkadaşlar bunların daha değişik örnekleride geliyor:)))

  ReplyDelete