My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Wednesday, September 20, 2006

Keçe lamalar:) Felt Lamas'

Yediği otu yesinler:) look at the grass he is eating howw cute:))
Ağzının tadınıda biliyormuş yani And dağlarının en nadide otunu koparmış:) Sure have an appetite pick out the very rare grass of the Andies:)

Bu biraz üzgün gibi:(She looks sad:(


Hepsi çok şirin ama bu beyaza bittim.All are so cute but fell in love with this white one:)

15 comments:

 1. candancım dün bir çok kere denememe rağmen bloğuna gece girmeyi başaramadım.yoksa gce gezmlerini mi yasakladın.sevgilerimle

  ReplyDelete
 2. ayyy canım ne tatlı şey bunlar böyle :)))

  ReplyDelete
 3. Candan bayıldım ben bunlara.hepsi harika:)))))

  ReplyDelete
 4. yok ben birinciye ve agzina tutturdugu ota bittim. Soyle tutcan cekicen, sen cektikce o gelicek. Gerci lama ufak tefek de degil, savuruverir aman nemelazim.

  ReplyDelete
 5. KEÇEDEN YAPILMIŞLAR AMA ÇOK ŞİRİNLER AĞZINDA MAMASIDA NE GÜZEL OLMUŞ.BENZERİ UYGULAMALARDAN DERYA BAYKAL'DA PROGRAMINDA BAHSETMİŞTİ. KEÇE AVRUPA'DA ÇOK YAPILIYORMUŞ.
  DAHA NELER GÖRECEĞİZ KİMBİLİR?TAKI ÇİÇEK HAYVAN FİGÜRLERİ..... GEÇEN SEZONDA KEÇELEŞTİRMEDEN BİRAZ BAHSETMİŞTİ DERYA BAYKAL AMA DETAYA FAZLA GİREMEDİ.EĞER SİZ RASTLARSANIZ BU KEÇE KONUSUNU BİRAZ DAHA DETAYLI ANLATIRMISINIZ.?İLGİNÇ BİR UĞRAŞI. İYİ GÜNLER MUTLU YARINLAR DİLERİM ALİYE

  ReplyDelete
 6. Sevgili Candan'cığım,
  Canım bana onlardan alır mısın???
  Lütfennnnn!! Ben onları çok sevdim,
  Karya'da çok sevdi.Biz şimdi iki minik yaramaz yaramazlık yapıyoruz.
  Sen bakma benim büyüklüğüme sadece fazla gelişmişim o kadar.)) Ahh cancanım ne kadar güzel gerçekten,
  (şimdi benim,ben oldum) bittik inan.Karya'ya anlatamıyorum onların satılık olmadığını hadi oyuncakcıya gidelim ne olur diye bana dil döküyor.İşimiz var inan.Laf aramızda bende bittim inan bulsam hemen balıklama atlarım herhalde.Ben hepsine bittim hepsinin ayrı güzelliği var inan.Ayyy çok şekerlerrr Cancanım.Ne tatlısın sen içinde ne güzellikler var senin ben farkediyorum inan.Hep mutlu ol bizi mutlu ettiğin gibi,hep gül bizi güldürdüğün için,hep yaz san yazdığımız gibi.Canımsın benim canım arkadaşım.Kocaman kocaman öpücükkkkkk.Sevgiyle kucaklıyoruz seni..

  ReplyDelete
 7. Ay ben bunlara bayıldım egede kujuuu dedi. Öptüm görüşürüz.

  ReplyDelete
 8. çok sevdim hepsini

  ReplyDelete
 9. candaaaaaan bunlar ne güzeller. bayıldım ,süper. biliyomusun yağmur yağdı,sonrası....... bizim yamacı meşhur oldu. sevgili düzce muhabirimiz. canım öpüldün tarafımdan koooocamanından.

  ReplyDelete
 10. Canım Candanım
  ne güzel şeyler onlar bayıldım birde bakarmısın meşhur ve meşgul arkadaşımız neler yazmış ayol ben hep meşhur ve meşgulüm zaten! Safranbolu biraz daha kattı o kadar yani
  kocaman kocaman öptüm seni mamiladan fazla olsun diye

  ReplyDelete
 11. Canım merhaba ,

  Sana güzel bir gün diliyorum...

  ReplyDelete
 12. Sarışımım şekerim vede aşkım aşkım,
  Keçeden yapılanlara bayıldım. Emimönün de keçeden yapılmış çiçekler görmüştüm. Çok hoştular. Tabii Çinliler yapmış anacım
  Öptüm koccaman

  ReplyDelete
 13. NE ŞEKER BUNLAR :)
  BEN GELDİM BU ARADA
  KOCAMAN ÖPÜYORUM

  ReplyDelete
 14. Açıldı Candan! Hem de kendiliğinden. Lamamız da pek şirin! Yarın Kiziroğlu Mustafa Bey, pardon nişanlınız Ali Beye de göstereyim.:)

  ReplyDelete
 15. @Didemcim ,
  hiç öyle bir şey yaparmıyım büyük ihtimal bloggerın bir tadilatına rastgelmişsindir.
  @Gamzecim
  çok şirinler sahiden iyi çalışmalar
  @Beyhann ,
  ev vettt
  @Serra o ot beni de bitirdi zaten sahiden de yiyor gibi durmuş tam yemelik yok bebek lama bu çekebiliriz sanırım büyüyünce amaninnn:))
  @Aliyecim
  müjde evde keçe yapımını buldum yayınlayacağım çok hoşunuza gidecek .Benimde hatırımdaydı bu keçe yapımı işi bu lamalar ve sizin hatırlatmanızda vesile oldu evet derya hanım program sonlarına doğru sanki bahsetmişti tam hatırlayamadım şimdi:)
  @Gülcüğüm kardeşim burada olsalar lamalar dükkan senin vede karyanın hatta sizin için özel bir sipariş bile yaparım.Gerçekten çok şirinler karyaya hak vermek lazım bende bunları bulduğumda ne ayyylar ne vayyylarla kopyaladım çok sevdim bunları bende gülll bende önce bulursan banada allll:)))
  @Selda egeye zuzulardan bir tane yolladım:))
  @Sevgili Şule Türel çok şirinler hepside bencede
  @Mamilaaaa ev vettt çok güzelllerr hangisini istersin:)yağmur yağmıştır sonrada arap kızı camdan bakmıştır ne olacak başka .Düzce muhabirimiz meşhur oldu doğru ama benden meşhur vede meşgul pek olamaz gibi:)
  @Gönülcüm,
  Çokkk tatlılar bu lamalar .vallahi ne yalan söyleyeyim ben safranboluya gitmedim ama meşhurlukta ve meşgullükte sizi katladım gittim ne dersiniz evet vet kocaman kucaklayın beni mamila görmeden:)
  @Aşkım aşkım
  vallahi bu çinlilere ne demeli her işte varlar çok minik olduklarından olabilirmi acaba:))
  @Peaceciğim ,
  hoşgeldinnnn hem özledim hemde merak ettim
  @Semanur gözünüz aydın ,nişanlımın şerefinemi açıldı ne bakarmısın şu işe:)iki şık var bence ya bayılacak yada at sevdiğimi bilmiyormu bu farfara deyip nişanı atacak:)))
  HERKESE SEVGİLERİMLE SELAMLARIMLA VE KOCAMAN ÖPÜCÜKLERİMLE
  NOT:EVDE KEÇE YAPIMINI YAYINLAYACAĞIM KAÇIRMAYIN

  ReplyDelete