My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Monday, September 11, 2006

YAZ ,TEMBELLİĞİN NİHAYET HAK ETTİĞİ SAYGIYI GÖRDÜĞÜ MUHTEŞEM MEVSİM*.YAZZZ BİTMİYORRR:))

NOTES FROM ALL OVER
In Pushkar ,India ,the highlight of an annual five -day camel and live-stock sale is the camels' weight lifting contest,during which animals are subjected to a test of strenght to determine their market price.While the camel lies down ,as many men as possible clamber aboard its neck and back.The beast that stands up with the most men is deemed the most valuable.Recently the winning camel totered to its' knees ,then finally managed to stand up with ten men aboard.
XOXOXOX
Ruth Rubin Feldman ,is the biggest matchmaker since Cupid.For years ,she has been bringing couples together -to exchange shoes.The reason is that each has one foot smaller than the other.And every time one of them wanted new shoes ,he or she would have to buy two pairs.Swapping is their answer to the problem.
That is the way it was for me when ı was growing up in St Louis .says ,Ruth ,because I had polio ,my left foot was smaller than my right by size and a half.After constantly forking out money for two two pairs of shoes ,she called the local polio society and got a list of people with the same problem.She began the National Odd Shoe Exchange (NOSE).Mostly the benefits of the service financial .It may not thrill the shoe stores ,but the people involved would rather pay through the NOSE than double.
XOXOXOXO
BİZİMDE
Sabri Ugan:Kezman da çok klüp gezdi.Ziya kaptan ne dieceksin bu konuda?
Ziya Şengül :Haftaya bıraksak...
Serhat Ulueren:Ziya abinin uykusu geldi...
XOXOXOX
ANTİ-SPOR PROGRAMINA HOŞGELDİNİZ
Aziz Üstel:Önce bir libero alın,ondan sonra Carrusca mı kapuzka mı alırsın,zeytinyağlı dolma mı alırsın ne alırsan al...
Ömer Çavuşoğlu :Bende görüş bildireyim...
Aziz Üstel:Sende görüş bildir ama bu akşam bu pembe gömlek sana yakışmış..
Ö.Ç:Öyle mi?
A.Ü:Valla sen seversin dişileri.Pembe güzel olmuş...
XOXOXOX
TELE-GOL'DE BİR GÜN 1
Adna Menderes Aybaba:Abi ben dağıldım...
Ziya Şengül:Oğlum sen şeker misin?
XOXOXOX
TELE-GOL'DE BİR GÜN 2
Adnan Menderes Aybaba:Abi ben koptum...
Ziya Şengül:Oğlum sen düğme misin kopuyorsun?
XOXOXOX
SEN DE YAŞLANMIŞSIN
Yiğiter uluğ:Türkiye basketbol takımı en son 1952 de Helsinkide olimpiyatlara katılmış...
Serkan Korkmaz:Ben doğmadan 20 yıl önce....
XOXOXOX
KENDİMİZDEN EMİNİZ
Kibariye:Jess bu akşam çok yakışıklısın
Jess Molho:Teşekkürler,ablacımm her zamanki gibi...
XOXOXOX
GİZLİ ORTAKLIK
Tanyeli:Ayakkabını neden unuttun söylermisin?
Didem:O ayakkabıyla benim aramda kalsın
XOXOXOX
OLMADIĞI ZAMAN VAR MI?
Tanyeli :Ayakkabını unuttuğunu niye söylemiyorsun?
Didem:Aslında söylememe değil aslında burada en çenesi düşük benim...
Ebru Akel:Aslında en çenesi düşük Kiboş burada susturamıyorum....
XOXOXOXO
Herşey pişirilip önüne mi konacak Gerets?.....KONSA NE OLUR ABİ?.Turgay Şeren
Bana göre Fenerbahçe son 20 yılın en güçlü günlerini yaşıyor,hemen itiraz seslerinin yükseleceğini biliyorum,ancak dikkat edin en başarılı değil en güçlü ifadesini kullanıyorum....TAMAM O ZAMAN.Ergun Gürsoy.
Pek çok kişi şan şöhret için talip olduğu klüp yöneticiliğine seçiliyor.Ancak kendi işlerinde gösterdiği başarıyı ,klüp yöneticiliğinde gösteremiyor.İşinin yönetiminde hata ve yalnış yapan ,en azından zarar edip bedelini parasal olarak şahsen ödüyor.Ama klüp yönetimindeki hataların yükü faturaları klübe kesiliyor....GÜRSOYDAN AL HABERİ.Ergun Gürsoy.
Devrim yaparken devrilmeyelim.....ÖZLÜ SÖZ 678.Ali Sami Alkış.
Sinirlenirsem fena yaparım.....AYYY ÇOK KORKTUK.Beşiktaş kalecisi Runje.
Fenerbahçede Brezilyalı futbolcu sayısı arttı .Onlarla sık sık görüşüyoruz ama artık ben Türk oldum .Bilmiyorum aralarına alırlar mı beni?.....ÇOKK KIZMIŞLAR ÇOKK.Aurelio
Benzer bir işaret bizde de var.Hem de her gün ,her vesileyle ,her önümüze gelene fütursuzca yapıyoruz .Yine sağ elin ilk üç parmağını çetnik gibi açık tutuyor baş parmağa açı vererek elimizi yumruk haline getirip bilekten şaklatıyoruz...Üstelik bu hareket yapanı değil yapılanı ilgilendiriyor ..Hangisi daha vahim,Babaoğlu?....ALAKAYA ÇAY DEMLE.Osman Tamburacı.
Haftalarımız çok çünkü azaldı....YES YES.Ebru Akel
Bu akşam bilmem göz yaşlarınız pınarlarında durmakta ama....ANLAYAMAN.Ebru Akel.(Bir yarışmacı daha elenecek çok üzüleceksiniz anlamında bir şeyler söylemeye çalışıyor muhteme
len)
Oyunun felaketin felaketi....HAY ALLAH.Kibariye.(Yarışmacının dansını beğeniyor)
Dans konusunda kalasım....ESTAFURULLAH.Jess Molho
Uykum kapanacak göze mandal koyar açarım.....AÇ BAKALIM GÖRELİM.Kibariye:(Ebru Akelin uyuyordunuz ikazı üzerine)
Bazen hislerim beni konuşturuyor...AMANINN.Kuşum Aydın.
Zannediyorum ,kesinlikle ,ikinci klip benim kanaatimce buna olacak....HAYDİ RASTGELE.Sibel Can
Tekrar arama yapmak için telefondaki radikal tuşuna bastım....BASMIŞINDIR.yasemin Bozkurtun programnında bir konuk Redial tuşu demek istiyor.
Boyunda çıkan atardamarlardan biri.....BİLGİNİ SEVEYİM.Ece Erken
Lütfen kimseye güvenmeyin ama herkese güvenin....HOYDAAA.Yasemin bozkurt
Allahın bana verdiği kendimi beğeniyorum,sapasağlıklıyım.....NE DİYİM BEN SANA.Davut Güloğlu.
Yonyoğun bir gün geçirdik......HEP BERABER YONYOĞUN.Bir DJ
XOXOXOXO
HAFTANIN HASTASI
PAKİZE
Ankara Hayvanat bahçesinden kaçan piton Pakizenin haftalar hatta aylar sonra bulunduğunu yazmıştım.Bildiğiniz üzere kaçamamıştı garip...Kafesinin hemen altındaki boşluğa kaçmış ve orada bir boruya dolanıp durmuştu.Nihayetinde bulundu ve kafesindeki bedbaht hayatına geri döndürüldü.Haberlerde şöyle deniyor...
PAKİZE TERAPİDE
Terapide denen şey ise şu;Piton Pakizecik uyuşturuluyormuş.Onun akibetide özgürlük aşıkları gibi oldu:Bir kafesin içinde uyuşturulup duruyor.Pakizedeki özgürlük aşkı kendiliğinden geçinceye kadar tedavi edilerek yok edilecek.....
XOXOXOX
HAFTANIN SORUSU
Rusya Çin ve Almanya neden Lübnana asker göndermiyorlar?
Yanıt:Aşağıdaki listedeki gibi hevesliler varken boşu boşuna asker kaybını enayilik saydıkları için....
Dip Not:BM nin Lübnanla ilgili 1701 sayılı kararı bir çatışma belgesi niteliğindeymiş aman o kararı piknik davetiyesi sanmayalım......
Bu arada Lübnana asker yollayan ülkelerde şunlar;İtalya,Fransa,İspanya,Polonya,Belçika,
Dani marka,Hollanda,Norveç,Finlandiya,Bangladeş,Maleyza ,Endonezya,
Katar,Litvanya,Yunanistan,Portekiz ve Türkiye..Yorumu siz yapın....
XOXOXOXO
HAFTANIN KONSERİ
REPERTUAR MÜZEYYEN SENARDAN FIRÇALAR
Taş Plak geceleri kapsamında İstanbul Sepetçiler Kasrında sahneye çıkan Müzeyyen Senar,söylediği şarkılar kadar attığı fırçalarlada geceye damgasını vurmuş.Coşkun Erdem yönetimindeki ustalardan oluşan saz heyeti sahnede fasıl icra ederken arka planda gecenin solisti Müzeyyen Senar ile gecenin ağır topu Bülent Ersoy arasında klasik solist savaşı varmış.
Ersoy,Senar sahneye çıkmadan önce konser alanına gelmemekte ısrar etmiş.Senarda önce o gelsin öyle çıkayım.Ben sahnedeyken ilgi odağı olmasını istemiyorum demiş ama ilk roundu Ersoy kazanmış.Hayranları tarafından ayakta alkışlanan Senar ,kendisi sahneye çıktıktan 10 dakika sonra gelen Ersoyu görünce vermiş veriştirmiş.Senar Bülent Ersoyu ,Bülent niye ben böyle sahnedeyken geliyorsun .Ben Müzeyyen Senarım yapma böyle bunu mahsus yapıyorsun diyerek fırçalamış.Sunucu Mustafa Yolaşanın Bülent Ersoy sizi hepimizden fazla sevdiğini söylüyor,onu affettinizmi sorusuna ise Senar şu karşılığı vermiş;hayır affetmedim bir daha yapmaması lazım...
ÇEKİLİN BENİ GÖRSÜNLER
Senar sahne önünde kendisini görüntüleyen basın ordusunu Tamam çekilinde insanlar beni bende insanları göreyim,ışıkçıyada halkı görmem lazım .Yak ışıkları .Bakayım kim var masalarda diye fırçalamış.Kendisini dinlemeye gelen şarkıcıları da davet edip birlikte şarkı söylemelerine sıra gelince ilk konuk Levent Yükseli Tarkanda konserlerinde alaturka okuyor,sen de oku diye yerine göndemiş..
NE VEDASI
Senar ,Mustafa Yolaşanın sahneye davet ettiği Adnan Şensese de bağırmadan bir şarkı söyle demiş...
Taş plak gecelerinin ilkinde para almadan 3-4 şarkı söylemek için sözleştiğini ama sözleşmeyi yapan Coşkun Erdemin Veda konseri diyerek işleri karıştırdığını vurgulayan Senar Bu jübile gecesi filan değil ben jübilemi 3 sene önce Harbiye Açık havada yaptım .Burada da 3-4 şarkı söylemeye geldim ama Konser için senar adına 35 bin YTL aldığını söyleyen Coşkun Erdemi kast ederek beni sırtımdan vurdu demiş.
ARAP SAFİYE GEL BURAYA
Bülent Ersoya gel bakalım buraya .Mecbursun gel.Arap Safiye gel ,diye takılan Senar bu seferde Ersoyu yüzüne düşen saçları nedeniyle fırçalamış;Saçaklı bu ne ?At arkaya yüzün görünsün .Bodrumda seni aradım hoşgeldin dedim.Buradayım dedim,beni aramadın.Bülent Ersoy ,Nöbetçi eczane gibi oturma konuş dediği Senarın kızı Ferayeyi şahit gösterip kendini temize çıkarmış ama Senarın aklı Ersoyun saçlarında imiş!Ersoy Coşkun Erdem ile konuşurken şarkıcının beline kadar dökülen saçlarını elleyen Senar sormuş Kızzzz bunlar takma mı???
Fırçaların damgasını vurduğu gecede Senar finali Çöketme ve Feraye ninde içinde bulunduğu bir potboriyle yapmış.
XOXOXOXO
HAFANIN OYUNCAĞI
MİSKET
Yalnış anlaşılmasın adı misket ama kendisi oyuncak değil;BOMBA
Lübnanda askerimizi bekleyen tehlikelerden biride işte bu misket bombası..İsrailin attğı misket bombalarının her biri ayrıca patlama özelliğine sahip parçaları patlamamış halde duruyor...Güney Lübnanda tehlike arz eden yüzlerce patlamamış misketten söz ediliyor.Bölgede hemen her gün bu bombaları elllerine alan çocuklar ölüyor.Acaba Lübnana gidecek askerlerimizi misket bombalarına karşı eğitecek zaman bulunabilecek mi?
XOXOXOXO
HAFTANIN KARARI
AĞAÇ KESECEK OLANLAR İYİ DÜŞÜNSÜN
Size ilginç bulacağınız bir Yargıtay kararından söz edeceğim;Olay yaygın ,deyin ki ortak olduğunuz bahçeden ,ortaklardan biri sizden habersiz ağaçları kesti götürdü veya olayı daha genişletelim,kat mülkiyetine tabi bir daire sahibisiniz,bahçenizde ağaçlar var,kat maliklerinden biri bunların tamamını veya bir kısmını kesti götürdü.Eliniz böğrünüzde melül mahzun kalacak mısınız yoksa yapabileceğiniz bir şeyler mi var,işte bu karar bu soruya cevap veriyor;
Sanığın müşterek hissedar olduğu tapulu araziden diğer müştekilerin iznini almadan suça konu 12 ağacı kestiğinin anlaşılmasına göre konuda uzman orman mühendisi eşliğinde keşif yapılıp ,saha üzerinde kesilen ve dikili halde bulunan ağaçların miktarları ve vasıfları belirlenip ,her hissedara isabet eden miktar nazara alındığında sanık tarafından kesilen miktar ile diğer hissedarların hisselerine tecavüz olup olmadığı tespit edilerek ,ancak tecavüzün mevcut olması halinde eylemin TCK 494/2 maddesinde belirtilen hırsızlık suçunu oluşturacağı ,aksi halde eylemin orman olmayan yerlerden ormanlarda yetişen ağaç cinsinden kesmek suçunu oluşturup.....cezalandırılması gerekeceği.
Görüldüğü gibi olayın faillerine hırsızlıktan dolayı hapis cezası veriliyor.Ancak metin içinde sözü edilen 494/2 maddesi eski TCK maddesidir.Peki yeni ceza kanununda durum ne?Durum benzerlik arz ediyor ancak ,yeni kanunda ilgili maddenin numarası 144.
Evet görüyorsunuz ki ağaç kesme karşısında boynu bükük kalmamak gerekiyor.
XOXOXOXOX
HAFTANIN POLEMİĞİ
Pieter Van Geel(Hollanda Çevre Bakanı):Sizin bir limitiniz var mıydı?Kapasiteniz yetersizse kapasitenizi arttıralım.(Türkiyede sökülmesi planlanan Otopan adlı Hollanda gemisinde 1 ton asbest beyan edilmesine karşın aslında asbest oranının 54 ton çıkması üzerine)
Osman Pepe(Çevre ve Orman Bakanı):Bu koşullarda gemiyi kabul edemeyeceğiz
P.V.G:O halde bizde 1980 li yıllarda Türkiyenin iki TIR dolusu radyasyonlu hurdayı Hollandaya gönderdiğini açıklarız.
O.P:Buyurun basını çağıralım açıklayın.
P:V:G:Tesisleriniz boş kalır kimse size gemi göndermez .İşletmeleriniz zarar eder.
O.P:Canımıza minnet.Şirket zarar ederse bana ne.Hurda hatırına 75 milyonu feda mı edeyim?
P:V:G:Bu kararınızı siyasi sorun yaparım.
O.P:Ne yaparsanız yapın.Gemi Türkiyeye giremez Bangladeşe gönderin.
Kansere yol açan bu maddenin Türkiyeyi kirleteceğine ilişkin eleştirilere kulak veren Bakan ,geminin Türkiyeye girişini yasakladı ve kendisini kapitülasyon sürecinde sanan Hollandalı bakanın tehditlerine boyun eğmedi.Kutluyoruz.
XOXOXOXO
HAFTANIN İNCİLERİ
*Erkeğin yaşı büyük olacak diye Anayasada mı yazıyor?Yağmur Atacan.Pınar Altuğun yeni sevgilisi.Haklı ama Pınarın bir sonraki sevgilisi havuç olacak diye dalgasını geçen Cem Ceminaya ne diyecek.
*Yıllarca menajerliğini yaptım.Eğer öz amcam olmasa hayatla ilgili prosedürleri uygulardım,onu öperdim.Orhan Güloğlu.Davut Güloğlunun menajeri ve yeğeni.İnsan ister istemez şu öpme prosedürünü merak ediyor
*Param olmazsa kendimi çıplak hissederim.Zeynep Mansur-şarkıcı.Memleketin yarısı çıplak dolaşıyor zaten!Gazete bu haberde Zeynep hanımın çıplak resmini koymuş.Şu aralar parasız galiba.
XOXOXOXOX
HAFTANIN HAYVANI
ATOM KARINCA GERÇEKTEN VARMIŞ
Bilim adamlarının yaptığı araştırmalar ,çenelerini saatte 100 km den hızla hareket ettiren kıskaç çeneli karıncaların vücutlarının bir organını en hızlı çalıştıran hayvan olduğunu ortaya çıkarmış.Tetiğinden çıkmış mermiyi görüntülemek için kullanılan dijital kameralarla yapılan çekimler sonucunda ,kıskaç çeneli karıncaların vücut ağırlıklarından 300 kat daha fazla bir kuvvetle avlarını ısırdığı ve olağandışı bir hızla yukarı doğru sıçradıkları görülmüş.
XOXOXOXOX
HAFTANIN PÜFÜ
Türkiyedeki cep telefonlarından Türkçe karakterli yani kendi dilimizle mesaj gönderildiğinde ,normal mesajın iki misli fatura fatura geliyormuş.Yabancı karakterli SMS ise daha ucuz tarifelendiriliyormuş.İngilizce karakterler kullanıldığında 160 karakter için 1 SMS ücreti ,Türkçe karakterli mesajlar içinse 70 karakterden 1 SMS ücreti alınıyormuş.Türkçenin zenginliği faturalara yansıyor ve kazıklanıyoruz demek.....
XOXOXOXO
HAFTANIN İSTEĞİ
Peru hükümeti Machu Picchu adı verilen tarihi İnca şehri üzerinde ve yakınında her türlü helikopter uçuşlarını çevrecilerin basksı üzerine yasaklamış.Helikopter hem tarihi kalıntılara hemde bitki örtüsüne zarar veriyormuş.Bizim Nemrut Dağı olmak üzere benzer durumda tarihi eserlermz var....Eliçye zeval olmaz diyoruz.....
XOXOXOXO
HAFTANIN DEDİKODUSU
Çelik eski karısı evleniyor diye canı sıklımışherhaldeki asla evlenmeyeceğini ,çocuğuna bunu asla yapmayacağını ,Buket Saygınında kesinlikle böyle yapması gerektiğini falan filan söylemiş.Vallahi şarkılarındaki sözler kadar saçma eğer sen istersen eğer ben de çok istersem ,çok iyi bir sevgili olabilirim gibi bir açıklama .E be Çelik boşanırken aklın neredeydi....
XOXOXOX
HAFTANIN YAZISI
ATEŞİ İNSANA VERİRSEN
Prometheus ateşi tanrılardan çalıp insana vermiş!Bu yüzden başına gelmeyen kalmamış.Herakle se dua etsin yoksa ciğerini kartal gagalayacakmış.Peki tanrılar ateşi, neden yasaklamışlar ve insana verenide cezalandırmışlar?
Türkiyenin ormanları yanıp kül oldu peki yakan kim?
Siz hiç çay demlerken ,mangal yaparken ,orman yakan ,sigara tellendireceğim diye asırlık çamları kül eden tilki gördünüz mü?
Domuzların tarla açmak için ormanı tutuşturduğu ,ayıların patilerini ısıtmak için kayınları ateşe verdiği duyulmuş mu?
Kuş beyinli tahtalı güvercinlerin ,yazlık site yapmak için meşe ormanlarının üzerine gaz döküp yaktığı?
Bunların hepsini insan yapıyor..
Tanrıların bir bildiği olmasa zaten tanrı olmazlardı.İnsanı tanımasalar ,ateşi saklamazlardı.
Ama biliyorlardı ki insanoğlu ateşi ele geçirdi mi tanrıların ormanlarını bile yakıp yerine organize sanayi bölgesi ,villa,toplu konut hatta üniversite yapacak.
Tanrılar bir bakacaklar ki açıkta kalmışlar.Güneşte kavruluyorlar.
Ateşi tanrılardan çalıp insana vermiş....
CAHİL PROMETHEUS!!!!
XOXOXOXOXO
HAYATIMIZI DEĞİŞTİREN İNTERNET SİTELERİ
eBAY-Açık arttırma ve alışveriş
WIKIPEDIA-Online ansiklopedi
NAPSTER-Müzik paylaşım sitesi
BLOGGER-Günlük
FRIENDSREUNITED-Okul sitesi
MYSPACE-Sosyal iletişim hizmetleri
AMAZON-CD DVD Kitap
SLASHDOT-Teknoloji haberleri
SALON-Gazete
CRAIGLIST-Seri ilanlar
GOOGLE-Arama motoru
YAHOO-Mesaj,alışveriş,oyun,hobi
EASYJET-Internet üzerinden rezervasyon yapan en ucuz havayolu şirketi
YOUTUBE-Video görüntüsü paylaşım sitesi
DRUDGEREPORT-Haber sitesi
XOXOXOXO
HAFTANIN ŞİİRİ
Atiila İlhandan
nasıl iş bu
her yanına çiçek yağmış
erik ağacının
ışık içinde yüzüyor
neresinden baksan
gözlerin kamaşır
oysa ben akşam olmuşum
yapraklarım dökülüyor
usul usul
adım sonbahar
XOXOXOXO
*Deep summer is when laziness finds respectability..Birazcık süslenerek koyuldu en yukarıya...
haydin başş ,başş

13 comments:

 1. özhanabat08:55

  sevgili Candan,günaydın,iyi bir pazar günü diliyorum.sevgiler

  ReplyDelete
 2. haftanın püfüne takıldım ben şimdi..ama bi arkadasımın teli kontörlüydü ve türkçe karakter yazmıodu..hemen 2.mesaja geçip fazla kontr gidio diodu demek doğruymuş....

  ReplyDelete
 3. canım günaydın. kusura bakma uğrayamadım bayağıdır.ablam taşınıyor ona yardım ediyorum.işler bitsin gelirim sık sık. çok öpüyorum.mutlu pazarlar...

  ReplyDelete
 4. candaaaaan günaydın .pazar yazını okudum.şahane,orman bakaknını kutlarım nasıl yaptıysa bu işi.Peru daki geçmişi koruma önlemlerini birde bzim yetkililer vede halkımız uygulasa diyorum MESELA.ateş konusunda tanrılar çoktan pişman oldular ama ne yapsınlar. canım iyi pazarlar anneye selamlarkocamannnn öpüldünnnn

  ReplyDelete
 5. Candan'cığım merhaba,müzik eşliğinde sayfanı okudum.Çok iyi geldi.Radikal tuşu bitirdi beni:))))))))))

  ReplyDelete
 6. Akidem, eline sağlık ya,bütün dipnotları çıkarmışsın, artık ben yan gelip yatayım eniyisi.Candanım çalışıyor nasıl olsa:))) Yazdıklarından ne kalmış aklımda; Yağmur zavallısı,telefonda türkçe karakter kullanmamak,radikal tuşu, Nemrut dağı, arap bacı (Bülent Ersoy), Atilla İlhan ve az konuşan Kibariye:))İyi pazarlar. Öptüm kocamanından...

  ReplyDelete
 7. Sevgili Candan, iyi pazarlar. Yine dokturmussun, sen bu isi ticarete dok derim de nasilini daha bulamadim. :)

  ReplyDelete
 8. ŞEKER VALLA coşmuşsun ne diyim sana..
  bana bi uğra istersen..
  öptüm seni..

  ReplyDelete
 9. İyi haftalar Candancığım.Pazar yazın her zamanki gibi pek eğlenceli,bu gün bakabildim.Kalemine sağlık.

  ReplyDelete
 10. candaaaaaan neden küstün bakiym daha resital yapmadıkki .biz bale yaparız sende bizim yapamadığımız dansı yaparsın .sensiz olurmu??????kıhhh kıhhh meyrada yok hala gelmedi çok güzel bir hafta diliyorum kocaaammaan öptümm

  ReplyDelete
 11. CANDANCIM ANNECİĞİNE DE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SEVGİLERİMİ İLET LÜTFEN.
  ŞİMDİ PAZAR YAZINI OKUYAMADIM.EN KISA ZAMANDA GELİP OKUYACAĞIM.KISA BİR TUR ATMAYA VAKTİM VAR.GÖRÜŞÜRÜZ

  ReplyDelete
 12. Sevgili Candan'cığım,
  Okuyamadım gülmekten kriz geldi bana ve duramıyorum inan.HERŞEYE HEPSİNE..Ben çıkıp sonra gireyim inan çok kötü oldum gülmekten..

  öperim bidenem.Sinir bozukluğuda var ya bende bu aralar.))

  öpücük bidenem

  ReplyDelete
 13. @Özhancım merhaba bende size iyi bir hafta diliyorumm tabi ben cevaplayıncaya kadar salı olmuşşş ayyy:)))
  @Pamukcuğum benimde dikkatimi çeken türkçe karakterli mesaj geldiğinde updating deyip ikinci bir mesaj daha gelmesi herhalde bu o :) Öyle yazan arkadaşları uyarmalı...
  @Bucancım kolay gelsin size işler kolaylasın yeterki sonra görüşürüz her zaman ablaya da selam yavaş yavaş yerleşin kendinizi yormayın
  @Mamila evet gemi işi çok isabetli olmuş ,bir evet te peru işinin bizde de acilen ele alınması nice sit alanlarımız var böyle ...
  Ühü ühü bensiz baleler resitaller planları vallahi küstüm ki ne küstüm bende size ceza bende en zor hip hop örneklerimden yapacağım ki bakalım ne yapacaksınız.Evetttt meyra nerde yaw kayboldu...annede selamınızı aldı kalbine koydu.
  @Beyhancım ne güzel müzik eşliğinde okumuşsun malesef ben duyamıyorum yine ne yazıkki .evet radikal tuşu benide bitirdi:))
  @Nazlışım kurabiyem ben var oldukça dip notları toplayacağım sende yan gel yat bütün hafta çalışıyorsun o kadar hizmetimiz olsun yani :))hemen hepsi akılda kalmış can alıcı haberleri seçmişim demekki aferins bana:)
  @Serra nasıl dökücez zaten bu haberler basında yer almış bazı ara notları ben yazıyorum:)))ekip kurmam lazım mustakil olmam için:)))
  @Nagihan ben değil haberler coşmuş ne diyim malzemesi bol olan milletiz...
  @Münevvercim teşekkürler yine malzeme çok diyeceğim bende yaza yaza bitiremiyorum...
  @Didemcim ne demek atacımıza okul hayatında başarılar iyi başarılı bir öğrenci olsun inşallah
  @Gülcüğüm gül arkadaşım hepsine bende hala gülüyorum zaten serbest:))bende gülünce kendimi zaptedemeyenlerdenim demekki neymişşş ordan tanışıyormuşuzzz:)))
  HERKESE SEVGİLERİMLEVE SELAMLARIMLA VEDE ÖPÜCÜKLERİMLE

  ReplyDelete