My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Tuesday, October 25, 2005

Kefire isim bulma platformu aşağıda unutmayın:))))


Önce deli dana,şimdilerde kuş gribi, vallahi balıklarında başlarına bir şey gelecek diye ödüm kopuyor ;o zaman biz ne yiyeceğiz.Vejeteryan olmama rağmen brokoli lezzetsiz bir sebze ıspanağıda hiç mi hiç sevmem.O zaman biz ne yiyeceğiz?
CHEESE BURGER
Telegraphta okuduğum bir haber yakında doktorlar iki cheeseburger al yarında beni ara diyebilir diye başlıyordu.Bunun heyecanıyla ince bağırsaklardaki hücrelerin hangi hormonları salgıladığına dair bilgileri bile okuyup yuttum.
FLASH FLASH
Yeni yapılan bir araştırma yağlı gıdalar tüketmenin bağırsaklarda iltihap riskini ciddi ölçüde azalttığını göstermiş.Özellikle ameliyat yada yaralanma sonucu iltihap riski ile karşı karşıya olanlara bol yağlı yemeleri öneriliyor.Üstelik bu araştırmanın sonuçlarının diğer iltihabi rahatsızlıklar içinde doğru olabileceğini söylüyor uzmanlar.
Yağı abartın diye söylemiyorum ama sağlıklı beslenme meselesinide abartmamak gerek galiba.

8 comments:

 1. Anonymous10:04

  This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 2. Haklısın galiba...fazla abartmamak lazım, herşey kararınca tüketilmeli...
  Birazdan evden çıkacağım dönüşte görüşürüz...
  Cheesss...

  ReplyDelete
 3. Tamam bende ders çalışacağım zaten

  ReplyDelete
 4. şimdi candancım ben anlamadım, sen brokoliyi ıspanağı sevmiyormusun..
  benim en sevdiğim sebzelerdir..
  ben pek takmıyorum zaten..daha bugün tavuk yedim :)

  sevgiler..

  ReplyDelete
 5. canın istiyor için de alıyorsa, aşırılığa kaçmadan, temiz olan her şeyi yiyebilirsin. Bence ticari çıkar savaşları, Büyük patronların küçük üreticileri yok etmek istemeleri yüzünden de kaynaklanıyor biraz da bunlar.

  ReplyDelete
 6. Tabii yağlı da yiyeceğiz. Önemli olan dozunda olması. Yoksa vücudumuzun hepsine ihtiyacı var :)

  ReplyDelete
 7. SEVGILI CANDAN DIYETISYENLERDE YAGDAN KACININ DIYORLAR.BENIM GIBI KILO SORUNU OLANLAR IKI ARADA BI DEREDE KALDIK GIBI GÖRUNUYOR.NE TARAFA GIDECEGIZKI.SEVGILER.

  ReplyDelete
 8. Gonlum ceker yerim, sonra da yagsiz pisirelim Yusuuf derim. O da iki arada bir derede kaldi, dun sahur da bir de patates mi kizartsak diye hayaller bile kurdum. Inanmayin kimseye, midenizi dinleyin, tuzlu istiyorsa tuzlu tatli istiyorsa tatli yeyin de ye deyince ipin ucu kacmasin. Kilolar bayanlar icin yasla gelen bir zorunluluk. yemekten almiyoruz yani, yastan yastan. Takmayin kilolari da kafaya, ne guzel yumusak yumusak oluyoruz, cocuklar sarildi mi kollarimiz arasinda kaybolup gidiyor. :))

  ReplyDelete