My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Tuesday, October 25, 2005

Kefire isim bulma platformu aşağıda unutmayın:))))


Önce deli dana,şimdilerde kuş gribi, vallahi balıklarında başlarına bir şey gelecek diye ödüm kopuyor ;o zaman biz ne yiyeceğiz.Vejeteryan olmama rağmen brokoli lezzetsiz bir sebze ıspanağıda hiç mi hiç sevmem.O zaman biz ne yiyeceğiz?
CHEESE BURGER
Telegraphta okuduğum bir haber yakında doktorlar iki cheeseburger al yarında beni ara diyebilir diye başlıyordu.Bunun heyecanıyla ince bağırsaklardaki hücrelerin hangi hormonları salgıladığına dair bilgileri bile okuyup yuttum.
FLASH FLASH
Yeni yapılan bir araştırma yağlı gıdalar tüketmenin bağırsaklarda iltihap riskini ciddi ölçüde azalttığını göstermiş.Özellikle ameliyat yada yaralanma sonucu iltihap riski ile karşı karşıya olanlara bol yağlı yemeleri öneriliyor.Üstelik bu araştırmanın sonuçlarının diğer iltihabi rahatsızlıklar içinde doğru olabileceğini söylüyor uzmanlar.
Yağı abartın diye söylemiyorum ama sağlıklı beslenme meselesinide abartmamak gerek galiba.