My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Sunday, October 16, 2005

Tea or Coffee friends:)))


Focus on simple pleasures.Donot feel like you have to go searching in far-off lands or engage in expensive recreational activities to find happiness and peace.
Realize that everything you need is all inside.Find your SMILE and DELIGHTING in the nature around you.
Smile at the sun, moon and the trees.Realize that there is beauty all around not just in expensive objects in antique stores.

7 comments:

 1. the bear is so sweet:) and u r absoultely right ..keep on writing..you can write them ın turkish too..see u:)love&kisses

  ReplyDelete
 2. Yes yes, Burcuya katılıyorum bir de Türkçesini yaz. Çok güzeldi. Kelimeleri boncuk gibi dizdim, onu oraya bunu buraya bir şeyler anladım. anlamadığım boşlukları kendim doldurdum. Gönül gözüyle etrafa bakmak, mutluluk için gerekli şartladan biri sanırım.
  (Uzaklarda arama
  Sen her zaman içimdesin
  Taht kurmuşsun kalbime
  En güzel yerindesin... çağrışım yaptı :))

  Gören gözler dileğiyle...

  ReplyDelete
 3. Sevgili Burcu ve Tuhfe teşekkürler yarından itibaren türkçe versiyonuma geçeceğim.Daha rahat olacak sanırım.Yazının kabataslak türkçesi şöyle.Basit zevklere odaklanalım :)bu zevkleri uzak diyarlarda aramak yerine mutluluk ve barışta bulalım.Bize gereken herşeyin içimizde olduğunu bilelim.Gülümsememizi ve sevinçlerimizi tabiatta bulalım.Güneşe ,aya ağaçlara gülümseyelim.Antikacı dükkanlarındaki pahalı objeler yerine etrafımızdada güzellikler olacağının farkına varalım.İşte böyle bir şey.Sevgilerimle.Candan

  ReplyDelete
 4. thank you very much dear Candan .1 can understand yet.yours reflection 1s very very beautiful and be right .1 am agree with you.uff.yine yarim yamalak oldu degilmi.ama ben senin yazdiklarini nasil yarim yamalak anl1yorsam sende bunlari öyle anla diye yazdim.Candanc1g1m sak1n ingilizce bildigimi falan sanma elimde sözlükle yaz1yorum gramer falan yok.espri olsun diye yazdim .yazdiklarina katiliyorum.Türkce yazacagin için sevindim .sevgiler.

  ReplyDelete
 5. Çok şeker,yepyeni bir renk katacağından eminim...
  Gönül gözümle bloğunu gezeceğim...
  Sevgiyle kal.

  ReplyDelete
 6. Yazdiklarin guzel Candan ama Munevver teyze beni cok sasirtiyor( mutlu oluyorum, hosuma gidiyor) yazdiklariyla. Bir o kadar da memnun oluyorum. Kisasa kisas yapmasi harika.:)) Ben de bazen is yerinde boyle yapayim diyorum, biliyorlar fransizca anlamadigimi ama gene de konusuyorlar. Ingilizce konussaniz bir yeriniz mi incinir, catlatmayin beni burda diye bir gun turkce soyluycem . :)) Bu arada sonunda ismini de ogrenmis oldum. Wendy, nereden geliyor? Ne merakliyim di mi?

  ReplyDelete
 7. Münevver teyze vallahi sırf sizin bu super içten yorumlarınız için ingilizceyi bırakmayayım diyorum bayıldım bayıldım.Gayet iyi anlayabiliyorum.Hiç merak etmeyin.Sevgiler.
  Sevgili Sennur merhabalar,güzel sözlerin için çok teşekkürler.Çok sevindim.
  Sevgili Serra yukarıdada yazdığım gibi münevver teyzenin yorumlarından dünden beri yüzümde bir gülümseme dolaşıp duruyorum .Dediğin gibi çok hoş.Vallahi türkçe konuş bazen bakalım ne yapacaklar ,mutlaka merak ederler ve öğrenmeye çalışırlar .Wendy bir çizgi kahraman sanırım .Bloglara ilk girdiğimde aklıma gelip yazdığım.Hiç problem değil merak ettin sordun bende yazdım:)Sevgiler Candan

  ReplyDelete