My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Wednesday, June 7, 2006

Menekşe sayfa ayracı:) Pansy book mark:)


Allahım bu menekşe sayfa ayracına bayıldım .Bu model hem mekikle hem iğneyle yapılır.Teknik birinde iğne iplikle, diğerinde mekiğe sarılan ipin birbirinin içinden geçirilmesi ile oluşur.
Bu açıklama için Sennuruma teşekkür ediyorum.
Loved this pinked book mark so delicate work:)

14 comments:

 1. Anonymous07:25

  Candancım
  kocaman günaydın benden sana bugün iyi günler diliyorum
  sevgiler
  Gönül Topcu

  ReplyDelete
 2. Günaydın Candan; Menekşeler çok hoş, artık exper oldun, oyaya bakınca tekniğini anlıyorsun. Aferinssss:))) İyi bir gün diliyor, çok öpüyorum.

  ReplyDelete
 3. @Gönülcüm,bendende size kocaman günaydınlar ve sevgiler:)
  @Nazlış hiç sorma experus vs experus ahhhh bir de yapabilsem iyi bir gün diliyorum.

  ReplyDelete
 4. candancım nasılsın?
  güzel bir hafta geçirmen dileğiyle kocaman öptüm

  ReplyDelete
 5. Anonymous09:56

  bu sayfa ayracı iğne oyası değil mekikle yapılmış bir iş

  ReplyDelete
 6. @didemcim sanada iyi bir hafta diliyorum
  @Sevgili anonymous adını yazsaydın daha memnun olurdum zaten bende tığ yada oya experi değilim hemen değiştireceğim. O zaman mekik oyası oluyor yani:)Yine de ziyaretin için teşekkürler:)

  ReplyDelete
 7. Candan cım bu cok hos olmus. Harika bır sey. Mekık oyasının yapılısını bılmıyorum. Igne oyası oldugu dusuncesındeyım. Bir arkadas mekık oyası demıs. Eğer acıklama yapar benım gıbı dusunenlerı aydınlatırsa memnun olurum.
  Aslında ıgne yada mekık olması benım ıcın farketmıyor. Dusunce super.
  Opuyoruz senı Zeynep ıle :))

  ReplyDelete
 8. Berrincim bende sizlerin yaptığı güzel işlere bakarak öğrendiğim kadarı ile iğne oyası dedim ;ingilizcede mekik yada iğne olarak kategorize edilmemiş/yor pinked olarak geçiyor ;o zaman anonymous arkadaşımızın gelip neden mekik oyası olduğunu açıklamasını bekleyelim bende açıklaması ile yazarım:)
  Sevgilerimle:)

  ReplyDelete
 9. çok güzel bunlar ...Çokk hoşuma gitti........

  ReplyDelete
 10. Aynene oyle, igne ya da mekik hic farketmez, hos olmus.

  ReplyDelete
 11. Askııımm,
  O güzel sesinle beni ne çok mutlu ettin. Sen de heeep mutlu ol:)))Seni seviyorum sarışınım şekerim.
  Ayraç harika, hem model, hem de renkler...Bu model mekikle de iğneyle de yapılır. Ve görüntüsü de aynı olur. Teknik, birinde iğne iplikle, diğerinde de mekiğe sarılan ipin, birbirinin içinden geçirilmesi ile uygulanır.Anonymous lara duyurudur...
  Seni gene gene öpüyorum. Pc mede bir öpücük kondurup, sonbahara açmak üzere diyorum. İyilik ve mutlulukla kal güzel kız:)))) Yeni bluzunu güle güle giyin....

  ReplyDelete
 12. candan meraba canım. demek bu kitap ayracı oluyor .sevgili ayracımızı alıp,okuduğumuz sevgili kitabımızda kullanıyoruz. anladım. sevgili ayracımızın yapım tekniği konusunda henüz fikir birliği oluşmuş değil. neyse öğrenicez mutlaka.canım ayşegül pc yi böyle öğrendi. ekranın önüde kocaman bi yazılı kağıt. neler yapılmasını anlatan. baka baka sevgili bilgisayarımı öğrendim. canım istediğin kadar gül. serbest. zaten ben sevgili kendime çok gülerim. ama ayşe gülün yazısını sevgili oğlu daha yazmadı . canımcım öptüm. en kocamanından.

  ReplyDelete
 13. Candan'cım,
  Bende sana güzel bir hafta diliyorum.
  Menekşe sayfa ayracında çok güzel.
  Öptüm.

  ReplyDelete
 14. @Gamzecim,merhaba çokk tatlı bir şey değilmi?
  @ Serra bencede aynen öyle:)
  @AŞKIMMMMMM BENDE SENİ ÇOKKKK SEVİYORUM:)Vallahi kim bilir bu iğne oyasımıdır mekik oyasımıdır derken baktım Sennurum hızır gibi yetişmiş teşekkürlerrrr:)))))
  YAAA çabuk olsun sonbahar ben Sennurumu özledim bile:)))))
  Bilgisayara öpücük kondurma lafı beni ağlattı ;'(((((
  @ Mamilacım hadi ama oğluşta bekletmesin o kadar getirmesin beni oralara da gülmek güzel biraz daha bekleyebilirim:)))))Kendine gülmek konusunda yarışmamızı artık MSN de yaparız bakalım kim kazanacak pek şansınız yok gibi şimdiden söyleyeyim:))))
  @Serpilcimmm merhaba,ayraç gerçekten değişik bir hayal ürünü bence:)))
  HERKESE SEVGİLERİMLE ÇOKKKKK ÖPTÜM SIMSIKIDA SARILDIM :))

  ReplyDelete