My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Friday, June 30, 2006

Madame Alexanderdan Koleksiyon bebekler :)Collectiable dolls by Madame Alexander:)

Mary Poppins and the penguins.
Goldilocks(altın lüleli) ve üç ayı.Favori 2 .Goldilocks and the three bears. Favorite no 2
Wendy and Muffy.

Princess Rapunzel.Winnie the Pooh'nun yağmurlu bir günü.Favori 3.Winnie the Pooh and the blustery day. Favorite no 3.
Güzellik perisi.Fairy of beauty.
Kırkların küçük ve tatlısı.Favori 1.40's sweet and petite. Favorite no 1

Doğunun kötü cadısı.Wicked witch of east.
Mor elbiseli minik dansçı.Tiny lilac dancer.
Doğruluk perisi .Fairy of virtue.
Dayı yada amca Henry:)Uncle Henry. Korkak aslan.Cowardly lion.
Korkuluk .Scarecrow.

Bugün bebek oynayalım dedim:))
Plaything time today:))

16 comments:

 1. canduşum.
  Biz artık hayata toz pembe bakıyoruz sabahlara kadar dans şimdi de evcilik oynayacağız dimi ben "Mor elbiseli minik dansçı.Tiny lilac dancer"ı istiyorum banane banane. kimseye vermem dur mamicimi de çağırayım,finalci yamalı da gelir başka gelicek varsa hadi evcilik oynayalım mı?...
  ben o kodları tekrar atayım mı sana yeniden dene bizde bişey yok
  sana serinlik göndereyim diyecem ama burada da nem var sıcak orayı aratmıyor 2 gündür ama burası böyleyse....?

  ReplyDelete
 2. Anonymous10:29

  candancım
  gördünmü benden önce gelip danscıyı kapmış ama olsun bebeklerin hepsi çok güzel libra hangisini beğenirse onunla oynarız evcilik
  öptüm
  Gönül Topcu

  ReplyDelete
 3. CANDANCIM,
  NE GÜZEL ŞEYLER BUNLAR BÖYLE,HEPSİNE BAYILDIM AMA PENGUENLER SÜPERLER.BİRAZDAN DA HAZAL GELİR BAKALIM NE DİYECEK.ONU KANDIRDIM ÖNCE BEN GELDİM.ÇOK ÖPTÜM SENİ

  ReplyDelete
 4. Candancığım günaydın.Hepsi birbirinden şekerler ama ben yine de Wendy and Muffy'i istiyorum.İstiyenin bir yüzü vermeyen zenciiiii.:)))Mutlu bir gün diliyorum canım çok öptüm seni

  ReplyDelete
 5. CANDANNNNNN NASILSIN BAKİYM. BEBEKLER YANİ TAM OYNAMALIK. BEN ŞEÇEMEDİM HEPSİYLE OTNARIM. MEYRA, YAMACI DANSA DEVAM DİYORLAR. BENİM DANSA HALİM KALMADI YAHU. BEN SABAHLARA KADAR ÇALIŞTIM ,HANIMLAR DANS EDİYORLAR. HAYDİ BİZİM BAŞIMIZ KELMİ CANIM BİZDE BALE YAPALIM. KOOOOOŞŞŞŞŞ DANSA HAYDAAAAAAA. ÖPÜLDÜN TARAFIMDANN

  ReplyDelete
 6. Ben porselen bebek hastasi olarak hepsini istiyorum da evde yer yok. Cok sirinler.

  ReplyDelete
 7. Candan'cım,
  Ne kadar güzel şeyler bunlar.Hepsi birbirinden güzel .Ben güzellik perisini alayım.
  Sana ve bütün blog arkadaşlarıma güzellikler getirsin.Her şey gönlünce olsun.
  İyi geceler öptüm.

  ReplyDelete
 8. ay bunlar çok şeker...
  hele cadı tam benlik..

  ReplyDelete
 9. Anonymous10:02

  candancım
  kesinlikle dans yoktu birde ne yapmak gerekiyormuş ben yapamam denilmiyecek (derya Baykal)
  görüşmek üzere seni özliyeceğim
  Gönül Topcu

  ReplyDelete
 10. günaydın güzelim.yani sendeki bu kabiliyet beni öldürecek şeker.bak verdiğin banneri koydum sayfama ne çıkıyor.birde üstte benim banner kodları var neden seninki de o uzunlukta değil bir düşün bakim tembel şey.sabah sabah o kodları birleştirmek için de uğraştım ama olmadı.
  zaten dün hazal sana uğramamış kızdım ona ama gezmeye gidince düzen bozuldu ondandır.kusura bakma ablası.öptüm seniiii

  ReplyDelete
 11. bebekler çok şirin görünüyör

  siteme yenilik olarak resim yazı eklicem
  ama bulmacalara yorum yok galiba

  ReplyDelete
 12. canım candancım
  nasılsın fıstıkım görüşmeyeli
  bu havalarda zor oturuluyor pc başında..

  ReplyDelete
 13. candaaaan..... nihayet sergimi açıyorum yarın. bu gün tabloları yaerleştirdik mayracımla.tepkiler çok güzel daha yerleştirirken çok beğenildi . alnımın akıyla çıkıcam inşallah. hep yanımda olduğunu biliyorum. çok kısa zamanım var . ççççok öpüldün tarafımdan.....

  ReplyDelete
 14. candan bir tembelllll
  işte aynen böle yazdım deryaya seni şikayet ettim bak görürsün pazartesi okuyacak.cadı banner kodun nerde ki bana öle kinayeli yazılar yazıyorsun haa bu arada kinayeli laf alaylı demek oluuur şeker.ama daha gmaili açmadım belki ordadır bakıcam.
  kocaman öptümmmm

  ReplyDelete
 15. candannn ... ne mutluluk nereye gitsem sergi ilanımı görüyorum. çok teşekkürler. artık biraz dinlenicem yoksa pil bitmek üzere. canım meyracınm hep yanımdaydı. sen ve diğer canım arkadaşlarım da hep yanımdasınız bunu biliyorum. ne güzel , ne şanslıyım.canım çok öpüldün tarafımdan.

  ReplyDelete
 16. @Meyracımm istediğiniz mor elbiseli dansçı sizin olsun adresinize postaladım:)evciliğe herkes gelir sanırım herkese yetecek kadar yayınladım zaten:)))
  Kodlar sanırım tamamdır:)
  vallahi bu hafta sonu burası bir acaip nem sıcağı yaratıyor duyduğuma göre nem pamuk bitkisine iyi geliyormuş e bizden de yakında pamuklar fışkırırsa hiç şaşmam.
  @Gönülcümmm bir tane daha dansçı bulundu ne demek libra ve annesi anneanneye bir dansçı daha bulamazmı yani.Libra aslanı sevmiş:)))Bu arada benim yapamam dememim altında yatan küçük kızın hayata bakışını bir yerde ölçmekti peki arkadan gelen mesajımı takip ettinizmi damgayı vurdu orada zaten:) ben umumiyet yapamam diyorum zaten bir nevi şımarıklık aslında yapamam diye bir şey olmamalı insan hayatında azm ettinmi yaparsın:)ÖFFF özledim bile:)
  @Nazlış ne demek hemen postaladım wendy ve muffyyi:)
  @ Didem Mary poppinsi ben çok severim bebekleride super olmuş:)ya şu kodlar çok komik oldu gerçekten neyse alnımızın akıyla çıktık ,dün,orijinal mailden bir türlü kopyayı yapıştıramadım Kodlar niye öyle diyede düşündüm bulamadım ehi ehi:)))Bu arada kinayenin ne anlama geldiğini yazmışsın tembel beni bir de ansiklopediye bakma zahmetinden kurtardın saol saol saol.
  @Mamila ne zaman ben erken yatsam bir atraksiyon yapıyorsunuz bu da bana yapılırmı bir gün bale bir gün dans öfff hep kaçırdımm:))Mamilacımmm sizinle gurur duyuyorum ne mutlu sergi gerçekleşti çokk sevindim sizin namınıza bende burada heyecanlandım,mutluluğu emekleri paylaşıyorum nede olsa yanınınızda olmasamda resimlerin yapılış aşamalarını hissettim gibi geliyor.ne demek hepsi yürekten çıkmış şeyler tabiki alnnızın akıyla çıkacaksınz hiç şüphem yok.Meyrada çok yardımcı biliyorum.ne hoş ve ne incelik.Kutluyorum.ayrıca minik bir jest hiç önemli değil sizi seviyorum daha ne diyeyim davetiyeyi koymayıp ne yapacaktım.Ahhhh uzak ki uzak şöyle ha deyince gelinecek yer değil ki kuş olmak istiyorummm bugünlüükkkk:))))
  @Serra bende kronik bir bebek hastası olarak hepsini istiyorum ama evde yer yokkk :))))
  @Serpilcim güzel dileklerinize katılıyorum bu şirinlikler bizlerede şirinlik getirsinler:)))
  @Nagihan çok şirinler neden cadı sen anlamadım hadi ben neyse:))))
  @Hazalcım bu bebekler senin içindi ama baksana hepsi sahiplerini buldu neyse artık sende bakmakla yetin bu seferlik:)))))
  @Fulyacımmm merhaba hava inanılmaz öte yandan bezdiren elektrik kesintileri ne yapacağımı şaşırıyorum jet gibi hareket ediyorum inan:)
  HERKESE SEVGİ VE SELAMLARIM VE KOCAMAN KUCAKLARIMLA:)))))

  ReplyDelete