My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Saturday, December 17, 2005

Benim kasnağı bulamadım ama şunlara bir göz atın:))))Sevgili Nagihan acaba benim kasnak bulunabilirmi diye sormuştu bende internette küçük bir araştırma yaptım.Benim kasnağı bulamadım ama hakiki mini kilim tezgahlarını buldum.Benimki daha değişik bir kasnak türü.Weaving loom olarak geçiyor ama gerek amazonda gerekse e-bayda rastlayamadım.Bunlar da çok hoş .Ama benim kasnakta tahtadan yapılabilir.Aşağıdaki postta yayınlamıştım.Disneyin boncuklarla yapılan bilezik etc minik kız çocuklarının:))) çok hoşuna gider sanırım.Pembe makinede biraz daha gelişmişi sanırım...
Courtesy of e-bay.co.uk and amazon.co.uk

10 comments:

 1. sevgili Candan merhaba cok güzel ciciler yapmıssın.yazının hepsini okuyamadım misafirim geliyor bi ziyaret edeyim dedim sevgiler..

  ReplyDelete
 2. yıllardır küçük bir kilim tezgahı arıyorum işte şimdi bir ışık yandı Savaş bana böyle bir şey yapabilir mi acaba????

  ReplyDelete
 3. Candan hepsi de ne cici aletler. İyi araştırma yapmışsın. Bizim çocukluğumuzda böyle oyuncaklar yoktu. Kendimiz yapardık, gerçi çocukların kendi yaptıkları oyuncaklar motorik ve zeka gelişimi için çok daha faydalıymış. SAnırım o çağlar geride kaldı. Erkek kardeşim elişi dersinde bu düzeneği çiviler çakarak hazırlamış bir kilim dokumuştu eskiden!

  Sevgiler.

  ReplyDelete
 4. courtesy of ebay vs haa, haberleri var mi? :)))
  Ben cocuklugumda tahtalaa civileri cakip kilim yapma hayalleriyle yasadim. Bu dediklerinin burada walmart da gordum galiba. Ya guzel olmaz simdi benimkiler diye, ben hic bulasmiyorum galiba, ne becerebiliyorsan onu yap felsefesiyle devam dantele.:))

  ReplyDelete
 5. Ne güzel aparatlar bunlar! Hımmmmmmmmmmm! benim elime geçseydi, ne gibi şeyler çıkardı acaba?
  geçmiş olsun! dişini mi çektirdin yoksa?ayyyyyyy...
  Her ne olduysa acısız geçmiştir inşallah! sevgiler...

  ReplyDelete
 6. Münevver ablacımmm no problem sonra okursunuz.
  Sevgili Şule Türel neden yapmasın kolaya benzer.)))
  Tuhfecim aslında benimkini ararken gözüme çarpanlar bayağıda sevimliler.
  serracım vallahi haberleri olursada(ebay ve amazonun) hoşlarına gitsin diye:)))))
  Şükran bayağı şeyler yapardın diyorum:)))Bu arada teşekkürler diş için ;ağrıdan öldüm dayanabildiğim yere kadar dayandım açıkçası.Ağrıyan dişe müdahale yapılmazmış yalnış yönlendirme olabilirmiş bugün yarın ilaç günümüz artık pazartesi doktorum ne yapacağına karar verecek.O zaman imdatttttt diyeceğim zaten hiç merak etme.Öpüyorum seni ve herkesi.

  ReplyDelete
 7. canım bizim okul yıllarımızda böyle bir tezgah yaptırmışlardı okulda.tabi işi bitince bir başka okulluya derken kim bilir ne oldu.yapılır aslında yapılmaz değilde...bir bulaşmadığım bu kaldı sanki de..deyip kızaraktan kendime ...en iyisi ben yarım işlerimi bitiriyim dimi lızlar...::(((

  ReplyDelete
 8. sevgili candan,çok çok ciciş şeyler bunlar.siteni hergün geziyordum ama bugün dokuma örneklerini çoğaltınca bayıldım hepsine.neler neler yapılmazki bunlarla.düşünsene kimsede olamayacak bir şeylere sahip oluyorsun,yaratım bu demek olsa gerek.sevgiler

  ReplyDelete
 9. bişey daha soracaktım sana unuttum pardon.deryagibinin mersinli candanı sensin dimi?bloglar arasında candan ismini bulmak için baya bi dolaşmıştım ama profilin fazla tiyo vermiyo

  ReplyDelete
 10. Didemcim biraz gizemliyimdir:))))ama o benim işte:)))Ayrıca çookk teşekkürler.Mini kilimler benim eserlerim böyle tek olarak yaptım hazır hepsi daha ne olacaklar belli değil.Ben paket bağlarıyla olanlardan amerikan servis düşünüyorum.))) Çokkk sevgiler.Seni linklerime ekleyeceğim.

  ReplyDelete