My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Wednesday, December 28, 2005

The world is full of beauty when your heart is full of LOVE:)))

15 comments:

 1. Candancığım elektrikler kesikti ve fındıkkırandan geç haberim oldu kaçırdığıma çok üzüldüm. Benimki de fındıkkaçıran oldu böylece.

  ReplyDelete
 2. Sevgili Candan terazilerin tembel olduğunu hiç duymamıştım ama.. Sadece yüz hatlarının güzel olduğunu biliyorum. Bizim paşamızın potansiyel gelin adayları da hep terazi oluyor ol sebepten. Seni görürse bir gün sevdalıları arasında olacağından eminim. Zira hem fizik hem de yaş olarak kendinden büyükler tıpa tıp uyuorsun kardeş! Sevgilerimle canım.

  ReplyDelete
 3. bugünün programı diye okumuştum hatırlattığın iyi oldu dilerim yarın kaçırmam.

  ReplyDelete
 4. Candancığım iyiyim merak etme! kahvaltı sorularını hazırlamış tam yayınlayacakken; resim ekleyemez oldum siteme acaba neden olabilir? bir fikrin var mı?

  ReplyDelete
 5. Günaydın Candan; İyi bir hafta diliyorum canım. Yılbaşı süslerini merakla bekliyorum. Bileklikler çok güzel, daha önce yorum yazdım ama uçmuş galiba, şimdi gözükmüyor. Bu tarza hapisane işi diyorlar, boncukla da yapılabiliyor. Nasıl ördüğünü zahmet olmazsa şeyidiversen:))Öpüldünüz.

  ReplyDelete
 6. Anonymous09:36

  Candan vallahi sen ölüyü güldürürsün o kadar hastaydım ki ceren aradı candan bizi blogda sobelemiş dedi o an iyileştim :)) komiksin vesselam:)))Ne yapsak sobelemişsin yolunuda bul benim güzel arkadaşım:)))Öpüldün:))SİP SİP

  ReplyDelete
 7. candancığım mailini aldım,fakat berbat bir haftasonu geç,rd,k antalyada.sürekli elektrik kesintileri oldu.bugün daha yeni girebiliyorum internete.yazıların yardımcı olacak bana,teşekkür ederim.
  görüşmek üzere,öptüm bye

  ReplyDelete
 8. Candan, tembellik yapma yaw tam da yılbaşına yakın :) Nerede bizim yılbaşı süsleri ???? :)
  Sevgiler,

  ReplyDelete
 9. Candan senin eski sayfaları deşmeye geldim.İyice okuyup seni tanımaya çalışacağım.Hakkında merak ettiğim şeyler var.Diğer sayfalarda yoksa senden öğrenirim artık:)).Öptüm canım...

  ReplyDelete
 10. Sevgili Şule Türel umarım bugün içinde Fındık kıranı kaçırmamışsınızdır.Ben izledim bayıldım..
  Sevgili Semanur aslında inanılmaz çalışkan ,düzenli ve organizeyimdir fakat bu düzen içinde herhalde ara ara bir ara istiyorum .Take a day or two offf durumları.Gelecek için bir terazi gelin için şimdiden püfler hazır nasıl ama:)))Yüz hatlarına gelince vallahi güzel şimdi ne yalan söyleyeyim:)))Bu arada bugün renklerle ilgili bir yazı aradım çünkü bende bugünlerde bazı renklere takmış durumdayım bir yazı buldum orada kırmızının iştah açtığı yazıyor Alişe denesek mi?Yazacağım:)Çok sevgiler
  Şükrancım böyle durumlarda ben bloğu tamamen republishliyorum böylelikle var olan atlamaları ve minik hataları düzeltiyor resimde buna bağlı olabilir.Ayrıca blogger jpg dışı resim basmıyor acaba seçtiğin resimler bmp filanmı?Yardımcı olmuştur sanırım.Öptüm.
  Merhabalar Nazlıcım büyük ihtimal siz bunu okuduğunuz zaman yılbaşı süsleri yayında olacak:)Bu arada yorum nasıl uçar yaw bu kuş mu :))))Ben benim yaptığımı boncukla denedim pek parlak olmadı bilekliklerin yapımını bir ara aşama aşama yayınlayayım.Sizin vejeteryanlıkla ilgili sorunuzda aklımda:))Öptüm:))
  Didemcim tamamdır:)))Benim merak meşhurdur :)))Sevgiler:)
  Sip sip bak ne güzel işte ölseydin diriltecektim seni:)))Bu arada geçmiş olsun.Neyin var:(Umarım şimdi iyisindir.En çıkar yol bir blog açmam yada yaz ben yayınlayayım:))))Öptümmmm.
  Berrincim yarın geliyor:)))
  Şükrannnn vallahi doğru :))))))))))
  Beyhancım yaw bu ne merak bayan dedektif varmıydı:))) ama acıcık Agatha Kristie gördüm seni :))) Tabiiki sor :)))Çok öptüm:)))

  ReplyDelete
 11. Örgü bileklikler çok güzel olmuş. Bir ara yapılışını anlatırsan sevinirim. Snoopy'ler çok şirin. Yılbaşı ağacına çok yakışacaklar.
  Mutlu yıllar...

  ReplyDelete
 12. Sevgili Hülya çokk teşekkürler:)bilekliklerin yapılışını aşama aşama anlatacağım.Ağaç hususunda tembelim herhalde:)))Sevgilerimle:)))

  ReplyDelete
 13. Candann; aşağıda dişinin kırıldığınıdan çivi takılacağından bahsetmişsin. Çok geçmiş olsun. Bir kurşun döktür, nedir bu olanlar yawww.Sevgiler

  ReplyDelete
 14. Teşekkürler Nazlıcım;görünmez kazaydı tamir ediliyor:)))Nazar diyorsun demekkk:))))

  ReplyDelete