My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Tuesday, December 27, 2005

SNOOPY SET OF THREE JACK IN THE BOX TEK:)))

İşte arkadaşlar ağaç süslerim .Bu jack in the box.Biraz flu çıktığı için renk vermek için çerçeveledim.
Bunların hepsini bir yurtddışı seyahati sırasında kitler halinde aldım.Tüm parçalar ,boncuklar ve aksesuarlar hazır ,bendeniz sadece adımları takip ederek dikişle birleştirdim sonra içlerini pamukla doldurdum boyut vermek için..Ama ne itinalı yapmışım .AFERİNS Diyecekmisiniz bakalım:)))

Snoopy no 1.Snoopy en büyük aşkımdır .Okul zamanı her şeyim Snoopydi bir okula Snoopy kostümüyle gitmediğim kalmıştı eee onuda bir yıl sonu baloda giydim kurtuldum.


Snoopy no 2.Aslında bunlar evdede yapılabilirler.Kullanılan kumaş ince keçe.Arka taraflarını çekmedim arzu ederseniz çekerim.Ama düz bıraktım.Daha doğrusu açıklamada düz bırakılmış aslında tamamlanabilirdi biraz ezbercilik yapmışım:)))
Bu da Snoopy no 3 bunu da çok severim.Umarım sizlerde seversiniz.

12 comments:

 1. sevgili snoppy,yılbaşı süslerine oğlumla beraber bayıldık,umarım yeni yıl sana bol şans,huzur ve mutluluk ve ve sağlık getirsin.öpüyorum

  ReplyDelete
 2. Süperler. Snoopy'leri daha önce görmüştüm, jack'le tanışmak bu güneymiş :)) Çok şirinler yaaaa, bayıldım. Sana da aferin diyorum, her ne kadar hepsi hazır olsa da birleştirmek falan zor yani...

  ReplyDelete
 3. Snoopy ler çok şirin ya.. Aferins diyorum sana çünkü ben bunları kit şeklinde almaz hazırını alır hiç uğraşmazdım :) Artı, Yılbaşına daha var ağacı süslerim diyorsun ama ağacı belli bir zaman önce süsleyeceksin ki o kadar uğraş boşa gitmesin ve heyecan yaratsın demi yani :) En azından ben öyle düşünüyorum. Ve diyorum ki "yeni yıl sana herşeyden önce sağlık sıhhat sonra huzur ve mutluluk getirsin.
  Sevgiler,

  ReplyDelete
 4. bugün de dünya snoopy günü güzel bir tesadüf olmuş

  ReplyDelete
 5. Aferins, aferins, aferins. Üşenmemiş adım adım dikmişsin süslerini, ellerine sağlık. Hadi ağacı da tamamla, görmek istiyorum.Acele et 3 gün kaldı, gitti gidiyorrrrr.Öptüm çok

  ReplyDelete
 6. Sevgili Didem,
  Burcu,
  Berrin,
  Şule Türel
  Nazlı,çokk teşekkürler bende sizlerin yeni yılınızı kutluyorum,sağlık mutluluk,huzur şans, neşe getirmesi dileklerimle.Sevgiler:)))

  ReplyDelete
 7. Burcucum teşekkürler eee hiç yapmayan için biraz zor ama ikinciden sonra alıştım dikişler zor hakikaten çünkü orijinal büyüklükleri 10 cm.Pamuk doldurmak içinde biraz zorlandım:))))
  Berrincim biliyorsun miniler biraz örgü ee hiç tığ bunları yapmak benim için doping oldu.Düşünebiliyormusun snoopyin gözlerini gülümsemesini ayak çizgilerini aşama takip ederek/ bakarak oluşturdum bu da birşeydir hayatında bu tür iş yapmayan için:)))Ağaç geç olsada biraz kalabilir bir hafta kadar acaelesi yok diyorum :))))
  Nazlı ağaç gelecek herhalde dur bi dur:))))Dikişleri ve ağız ve burunları güzel yapmışmıyım:))))

  ReplyDelete
 8. Canımcım prensesim,
  ben snoopy 2'ye bayıldım, eee tabii çiçekli, fiyonklu ya...
  Valla Candanım performansınla şaşırttın beni, dikişler, ağız,burun hokka olmuş, hokka. Kızımız halı dokur, dikiş diker, çok güzel ağız burun yapar, ehhh eğitimi de iyi, daha ne olsun, anacım...Kocaman öptüümm:)))
  Sevgiyle kal.

  ReplyDelete
 9. munev00:17

  sevgılı Candan elıne saglık nede guzel olmuslar.yenı yılda hersey gonlunce olsun.sevgıler

  ReplyDelete
 10. Pekte şirinlermiş! yerim ben onları...
  İyi geceler...

  ReplyDelete
 11. Sennurum canımmmm,teşekkür ederim.Beni şımartma ama bi yerde de iyi oldu bugün görünmez kaza şeklinde kırılan dişime vida takma operasyonu var en azından biraz morallendim.Dönüşümde inşallah sizlere bir işimi daha göstereceğim.))))Artık dua edersiniz herhalde ,benim de dişlerimden çektiğimi bu sene içinde pişmiş tavuk çekmemiştir:(((Bu arada hokkka ne yaw:)))Öpüyorummmmmm.
  Münevver ablam,
  Şükranım çok teşekkürler ama canım benim snoopyler yenmiyor:))) Sizleri çokkk seviyorummmmm.

  ReplyDelete