My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Tuesday, December 20, 2005

İYİKİ VARSINIZ:))))


Sevgili Arkadaşlarım,
Geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim .Çook duygulandım.İyiki sizleri tanımışım iyiki varsınız diyorum.Hepinizi çook seviyorum:)))))
Yarın arkadaşlık bilezikleri seveceksiniz,kaçırmayın:)))))

21 comments:

 1. Candan nasıl oldun, diş ağrısı çok kötüdür bilirim, insanın beyni zonklar.(ay şimdi zonklamak ne deme sakın:)))Sen bu gidişle kendine bir sözlük yazacaksın.Geçmişler olsun arkadaşım.

  ReplyDelete
 2. munev21:26

  Candancıgım nasıl oldun ınsaallah daha ıyıdır. alt yazının bır bolumunu okudum arkası yarın.sevgıler

  ReplyDelete
 3. Candancığım nasılsın?

  ReplyDelete
 4. Candan'cığım geçmiş olsun.Derya Baykal'ın örgü dergisini biriktireceğim bende.Hatırlattığın için sağol.

  ReplyDelete
 5. Candan nerelerdesin, dişçi kafanımı çekti, merakta bıraktın...
  Bak bloğunun suyunu, yemini unutmuyorum, ama garibim senin özlemini çekiyor. Duygu sömürüsü yapma, çık ortaya. Dartla, ıstakayı aldırtma elime.. Meraklı surat koymayı beceremedim, yerine merak, merak, merak ......
  Öptüm

  ReplyDelete
 6. munev16:05

  Candan bugun dıscıye gıttın ne oldu ordamı kaldın yoksa sayfan degısmedı.ınsaallah ıyısındır.sevgıler

  ReplyDelete
 7. CANDAN MERHABA,
  kusura bakma sana dişin için geçmiş olsun demek lazımdı önce ama inan daldım unuttum.ben sobelenmişlim bide bu arada seni sobeledim,aklına gelen ilk 20 şey.geçmiş olsun umarım iyisindir
  merak ettim şimdi yazı da eklememişin

  ReplyDelete
 8. Nazlıcım,
  Münevver Ablacım,
  Şükrancım,
  Beyhancımi
  Sennurumm,
  Didemcim, teşekkür ederim iyiyim hakikaten diş ağrısı hiç bir şeye benzemiyor ama evdeki hesap çarşıya uymadı beni hafta içi ve sonu perişan eden dişimin yerine doktorcum ucu yeni pirinç tanesi kadar çıkan yirmilik dişimi buldu ve çekti tabiii ben anında KNOCK OUT yeni kendime geliyorum.İşte böyle.Çokkk öpüyorum:)))

  ReplyDelete
 9. Sennurum zoklamak ne yaw bi zahmet yazsan Nazlı hem söylemiş yazmamış sana forwardlıyorum))))Kafa yerinde ama diş gitti sol üst çeneden onun için biraz dengem bozuldu hafif yalpa durumları :RAPOR SONU:))))

  ReplyDelete
 10. Didem sobe için teşekkürler ama şu an aklıma dişten başka bir şey gelmiyor:))) biraz süre istesem :))))

  ReplyDelete
 11. Sevgili Candan,
  Zoklamak değil bi kere "zonklamak". Sanki dişinin içinde bir ramazan davulcusu var hem davula vuruyor tokmağı, hem dişine. Kapiş tatlım...Şaşırttın ayrıca, ben süt dişlerinin birinden yakınıyorsun sanmıştım...
  Yirmi yaş dişin erken çıkmış herhalde kız çocuğum benim...Yarına bi şeyin kalmaz hadi öptüm geçmiş olsun. Aman bi daha hasta filan olma.
  Sevgiyle kal

  ReplyDelete
 12. Sennurum ben ne yazdığımı biliyormuyum diye sor bakalım tansiyon 6/9 larda dolaşıyor:)))Çokkk öpüyorum bende:))))P.S:Bu son dişim diğerleride erken çıktılar ve hepsine bye bye dedim. Yok yok kolay kolay hasta olmam merak etme:))))

  ReplyDelete
 13. Candan tekrar geçmiş olsun canım.Sayfamı güncelledim, sevgiler!

  ReplyDelete
 14. candancım çok geçmiş olsun..,bende nerelerde arkadaşım diyordum..
  bu arab çok yoğunum o yüzden seni ihmal ettiysem affet beni..

  love&kisses

  ReplyDelete
 15. Semanur bir tık sonra oradayım:)))

  ReplyDelete
 16. Burcucum ne demek bizim kalpler birlikte zaten bu arada sana ufukta bir sobe görünüyor şimdiden hazırlan:)Yağmuru ve seni öpüyorum:)))

  ReplyDelete
 17. Oh be iyi oldu döndüğün, Nur ile muhabbetini güle güle okuyorum, kırmızı et yemiyorsun ama pirzola dağıtıyorsun etrafına:))) Yeni adını beğendinmi? Okumadın mı? Hadi koş benim bloğa, bakalım beğenecekmisin adını. Kocaman öpüldünüz.

  ReplyDelete
 18. candancığım,
  çok geçmiş olsun.bu ağrının ne demek olduğunu inan bana iyi bilirim.eylül ayında dişlerimden tedavi oldum.diş çekimi yapımı ve diş eti ameliyatı olmak üzere çok korkunç 1.5 ay yaşadım.sana katılıyorum başka hiçbirşeye benzemiyor bu diş derdi.istediğin kadar süre tabiki sana.hele bi iyileş de bende seni sorularımla bunaltayım.öptümmm

  ReplyDelete
 19. Ohhh Nazlı Hanım evde yoktunuz herhalde bir koşu geldim ve yayınladığınız dantel hakkında engin bilgiyi yazdım ayrıcada adıma bayıldım:))))Teşekkürler.Hoşçakalın size:)))))
  Didemcim moraller iyi bu bakımdan sobe gecikmeyecek gibi kendime geldim dişime baktım çokk sevimliymiş yaw:)))))Almıştım yumurcağı bırakırmıyım oralarda arkamdan ağlasın dimi ya:))))Öptüm

  ReplyDelete
 20. Hoşgeldin! sarışın ve de maviş gözlü güzel!Allah iniş takımlarına zeval vermesin!
  BENCE DE İYİ Kİ VARIZ...

  ReplyDelete
 21. Hoşbulduk Şükrancımm bende sizler için iyi kide varsınız ve ne kadar varsanız o kadar iyiki varsınız demek istemiştim:))))Biraz sol üst iniş takımı çekiyor ama geçecek:))))Çok öpüyorum arkadaşımmm:)))

  ReplyDelete