My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Saturday, February 4, 2006

ABUR CUBUR SOBEM:) MY FAVORITE JUNKS :)))

Sevgili arkadaşım Burcu(pastacı) beni abur cuburlarımı yazmam için sobelemiş.Teşekkür ederim.Burcucum ve diğer arkadaşlarım göreceğiniz üzere(gördünüz bile:) abur cuburlarımın % 60 tatlı.İşte tuzlu severin abur cuburu da demekki tatlı oluyor:)))
My friend Burcu asked my favorite junks.As you can see my favorite junk foods are mainly sweet But I am not fond of sweet things in my daily servings. Bayılarak her an yiyebilirim pop cornu favori aburcuburlar arasında tabiki bolll tuzlu:)))My favorite junk food is popcorn:)))Can eat it any time:))) Of course with lots of salt:)

Pamuk şekerrrrr en sevdiğim abur cuburum.Gördüğüm an dayanamam:))))My favorite junk food is cotton candy:))Where ever I see I can't resist:))) Draje şekerler :))) Love these candies:)))
7 Up ve Pepsi dayanamam ama artık onları abur cubur statüsüne soktum.Kışın hiç içmem ama yazın iş değişiyor.I love 7 up and pepsi but only for summer months.

Yaz aylarında vazgeçilmez abur cuburum cips:))In summer months I can't spend any day without chips.
Lollipop bayılırım:) Love lollipop:))
Nadiren sakız:)Şansa bakarmısınız ararken cotton candy tatlı çıktı:)))And rarely bubble gum.The picture came up with cotton candy flavor as well .I am a lucky bone dont you think so?

Kimi sobeleyeceğime karar veremediğim için kimseyi sobelemiyorum:)Ama yarın herkesin kendi kendine yapması için self sobe/test yazacağım:)))Kaçırmayın derim:))))

14 comments:

 1. günaydın Candan abur cubur tüketme konusunda hiç başarılı değilim ama bunlar çok hoş görünüyor.

  ReplyDelete
 2. Candan abur cuburların iştahımı kabarttı valla.Bunların hangisine dayanabilirki insan. Yine de patlamış mısırı yiyip diğerlerini unutmaya çalışıyorum. Öptüm canım

  ReplyDelete
 3. Merhaba Candan,abur cuburların çok iştah açıcı,senin yüzünden canım patlamış mısır istedi.Bu arada şekerli patlamış mısır yedin mi hiç? Harika oluyor,tuz yerine bolca şeker.Evde rahatlıkla yapabilirsin.Öptümmm...

  ReplyDelete
 4. Caramelli patlamis misir cok guzel bir sey. Ikisi bir arada hem tatli hem popcorn, kesin bayilirsin.

  ReplyDelete
 5. teşekkür ederim Candancım paylaştığın için..
  çokta ağzım sulandı abur cuburlarını görünce :)
  love&kisses from me&yağmur


  not.sana bir soru soracağım. TV8 deki Deryacadaki devamlı bahsedilen Candan senmisin ????

  ReplyDelete
 6. Sarışınım şekerim, sen kendin şekersin zaten, bide bukadar şekere ne hacet.... Bunları yemeğe devam edersen, sarışınım şişmanım olursun, demedi deme:))))
  Koccaman öptüm:))

  ReplyDelete
 7. ama olmuyor böyle arkadaşım,bu resimler yemek üstüne bile iştahımı kabartıyor.ay ne yapsam ki bari mısır patlatayım sanırım en zararsızı o,ama tuz yerine şeker mi koysam ki?

  ReplyDelete
 8. CAndancim gorusmeyeli sitede pey guzellikler yayinlamissin. Abur cuburlarindan bana da verirmisin? Hepsini de cok severim. Sekerli tuzlu ne olursa olsun benim icin abur cubur olsun yeter.

  Sevgiler.

  ReplyDelete
 9. Burcucum rica ederim arkadaşım zevkle yazdım çokta hoşuma gitti.Fazla abur cubur tüketmemeye gayret ediyorum ama arada Extradan hoşuma gitmiyor değil .Bu arada Derya Hanımın Candanı ben,bizzat ,şahsen ,kendim olan arkadaşın candan dan başkası değil hay allah söylememişmiyim:))))) Unutkan ben:)))Çokkk öpüyorum seni ve Yağmurcumu:))))
  Bu arada Sevgili şule Türel,nazlı Vallahi baktımda çok iştah açıcı resimler seçmişim ilahi ben:))) artık rejimde olanlarımız bir iki günlüğüne rejimi burakıp bunlardan yiyelim nasılsa her pazartesi herkesin rutin işte ben bugün rejime başlıyorum günü değilmidir:)))))
  Beyhancım,Serracım hayır hiç karamelli popcorn yemedim,bugün deneyeceğim.Mutlaka severim:)))
  Sennurum hiç merak etme şişmanın şekerin hiçç olamam benim kadar boğazsızı yoktur .Tüm gün aç kalsam buzdolabının yerini bilmem bunlar extra beni cezbedenler.
  Didem ve Tuhfe koşun gelin bekliyorum pop corn partisine :)))Çokkk öpüyorum hepinizi:))))

  ReplyDelete
 10. Canım hepsinden çekti :)

  ReplyDelete
 11. :) ben de linklerime ekliyorum seni cnm. ama gelincikler 2 ile ben yanyana olmuşuz. Şablonda düzenleme yapmalısın yani. :)

  ReplyDelete
 12. Burcucum hepsi yenebiliyor almayı denedinmi:))))öpüyorum:))))
  Burcucum hatayı düzelttim:)))çokkk pardon:))))Sevgilerimle:))))

  ReplyDelete
 13. Candancım ,abur cuburum yok desem sanki pek tatsız bir hayat gibi gelse de ilk bakışta. Ne yapayım yok. Sadece o da şekersiz çay içtiğimden beri, kahveli,karemelli şeker alırım o kadar... Karemelli patlamış mısırı merak ettim bir karemel seven olarak.Sevgilerimle.

  ReplyDelete
 14. Sevgili Semanur bende uzunnnn zamandır şekersiz çay içiyorum:)çay koliğim üniversite yıllarından gelen alışkanlık ama limonla tatlandırıyorum:))) karamelli popcornu henüz denemedim ama deneyeceğim,tatlı ile abur cubur dışı pek aram yok ama tuzlulara hiç hayır demem:))))

  ReplyDelete