My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Thursday, February 9, 2006

Nijerya dokuma örnekleri:)) Nigerian weave works:)))

Arkadaşlar hatırlayacaksınız geçen hafta Derya Hanımın konuğu olan hanımın eşi Nijeryalıydı.Bende merak ettim Nijeryada ne gibi el işleri yapılıyor diye:)Bulabildiğim dokuma olarak bunlar tabiki değişik tahta el oyma örnekleri var mask,küpe ,bilezik etc gibi ama onları sonra yayınlayacağım.Bunlar sanırım giysi olarak dokunan örnekler:)))
Yarın Bali knick knackler çok tatlı şeyler buldum .Hepsi boncuktan.
These weave craft belongs to Nigeria ;they are used as dressing.
2morrow beaded knick knacks from Bali.

5 comments:

 1. Candancığım hoş dokumalar bunlar.Ben bundan sonra Derya hanımın konuklarını takip edeyim bari. Senin ekleyeceklerin hakkında önceden bilgi sahibi olurum:)))Öpüldünüz sarı şeker...

  ReplyDelete
 2. Candan çok değişik ve güzel bunlar. Teşekkürler tatlım.

  ReplyDelete
 3. Nijerya dokumaları süper.İncecik oldukları belli.

  ReplyDelete
 4. Sevgili Candan, bu dokumalar cok zarif gorunuyor. Ben Derya Gibi`yi seyredemiyorum biliyorsun son on dakikaya yetisebiliyorum, bazen seyredebiliyorum. Soylesen de programin tekrarini yayinlasalar, lutfen arkadasinin hatirina! o saatte herkes isten cikiyor seyredemiyor ki! Ben de Nijeryaliyi gormek isteyemez miyim! Neler kaciriyorum daha kimbilir! Sen de olmasan haberimiz olmuyor zaten bir seyden.

  ReplyDelete
 5. ÇOK GÜZEL ÖRNEKLER BULUYORSUN CANDANCIM.
  ASLINDA DÜNDE YORUM BIRAKICAKTIM AMA NETTE BİR GARİPLİK VARDI.ANNANECİNİN ELLERİNE SAĞLIK,NEDE GÜZEL ÖRMÜŞ O BEREYİ.SENİ KOCAMAN ÖPTÜM BYE

  ReplyDelete