My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Saturday, February 18, 2006

Sevimli bir bere:))) A cute hat:)))


Sevimli olduğunu düşündüğüm bir bere modeli tepeye değişik örnekler koyulabilir/kondurulabilir:)) mesela meyve ,sebze, çiçek ,böcek gibi hoş:)))Ponponunada bayıldım:)Nice looking hat :) you can make flowers,fruits,veggies all kind of animals or creatures:) to attach them to the top where holly leaves are standing .Nice idea ha:))) by the way I fell in love with the pompom:)) Evdeki artık yünleri değerlendirmek için yapılabilecek mini motif:)))Yastık mastık ,battaniye mattaniye halı yada malı olabilir yada başka ne olabilir:))) A nice little pattern to use the left over yarns.Can be used as making an afghan or a mafghan:) or pillow or a millow or a rug or a mug:) Or what else:)))
İYİ HAFTA SONLARI
HAVE A NİCE WEEKEND
YARIN PAZAR SAYFASI:) UNUTMAYIN:)
2 MORROW SUNDAY PAGE:)DO NOT FORGET:)

6 comments:

 1. çok güzel bu bere :))
  ben bayıldım..ama örmesini bilmeyince !! pazar günü sayfanda olucam..görüşürüz!!

  ReplyDelete
 2. sedence22:21

  ayyyyy ne şeker ne şekerrrr bu bere..candancım canımcımmmm nasılsın şeker ????

  ReplyDelete
 3. munev00:58

  ıyı geceler Candan cok guzel ve kolay bır ornek duz orgu bılenlerın yapabılecegı bır bere.
  sevgıler

  ReplyDelete
 4. Candan, ne guzel boyle birbirimizden haberdar olmamiz. Iyiki blogumu ziyaret ettinde ben de senin bu muhtesem blogundan haberdar oldum. Pancolara tek kelimeyle bayildim. Ve bugunku pazar incilerini de sabirsizlikla bekliyorum. Cok guldum, cok guzeldi medyatik kisilerin sacmalamalari.
  Sevgilerimle
  Nilay

  ReplyDelete
 5. Sevgili secret eyes çok sevimli değilmi aslında düz örgü yapabilirsin gibi geliyor:)))
  Eh ne olsun sedencim iş güç:))) görüşemiyoruz değilmi:))))
  Allahtan düz örgü biliyorum da imdatttt Münevver abla demedim değilmi münevver abla:)))))

  ReplyDelete
 6. Sevgili Nilay bende iyi bir şey yaptığımı düşünüyordum çok ta iyi oldu değilmi artık medya incileri sizler için dahada yakından takip edilecek şüphen olmasın,ayrıca blogçuğum için övgüne teşekkürler inanılmaz sevindim:)))Görüşmek üzere:)))Sevgilerimle:))))

  ReplyDelete