My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Tuesday, February 14, 2006

FİMO seven arkadaşlarım için örnekler :) 4 friends who loves FIMO:)

Arkadaşlar şu tatlılığa bakarmısınız:)) Isn't this darling loved it:))

Buda bileziği herhalde ;değil ta kendisi:)) Of course this is the rings bracelet the rest of the set :) Bu yıldızlara bayıldım, ama fimo değilller herhalde ama uygulanabilir:))Loved these stars but they donot look as if they are fimo to me but can be adapted:)

Bu kesin fimo hoş bir model:) this is absolutely fimo:)) Bu da değil gibi ama değişik bir fimo çalışması olabilir:))This is not fimo also but can be a creative fimo work when applied to fimo dough:)
Çok sevdim:)))Bunların bir hikayesi varmı acaba:)Loved these I wonder if this composition have story:))
Üst tarafı fimo uygulaması bir küpe aman iyi ki söyledin görmedik mi dediğinizi duyar gibi oldum:))Kind of crazy looking ring top side is from fimo:)))I have heard you say we are not blind of course we had seen it you smart alec:)))
Bayıldımmm :)loved this lovely:)
Küpe sanırım rulo fimo tekniğiyle yapılmış zor gibi.This has been made by rolled fimo tech.Kind of difficult:)
Yukarıda smiley face modelin aynısı fakat sarkan şey değişik ne diyoruz ona:))This is the same as the smiley face model but the thing which is in the front hanging is different what do we call it:))

Bu modeli sevdim şeker gibi:)Loved this model:))Loooks like candy:)))
Fimo boncuklardan bilezik:)Fimo beaded bracelet:)

Sanırım renk oluşumunda boyutlu fimo tekniği uygulanmış:))Another fimo tech is used making these beads I think its the color dimension style:)

Yarın ilginç bulacağınız hindistan örneklerine başlıyorum kaçırmayın.Hiç zamanınızı boşa harcayıp www.surfymurphys.com a gitmeyin ben tüm örnekleri kopyaladım bir başka gün devam edeceğim:))))

2 morrow starting things from India dont miss :))) donot waste your time by visiting www.surfymurphys.com I copied their all their things will publish later.

Dikkat :Bugün ayın 13ü yarın sevgililer günü hediye almayanlara son uyarı bir kart yada hediye almayı unutuşunuz şiddetli yaralanmalara sebebiyet verebilir aman ha:)))

Today is Feb 13 final warning .Tomorrow Valentines day failure to send a card or buy a gift may result in serious injury:)))

5 comments:

 1. Bunların hepside çok cici.

  ReplyDelete
 2. Candan çok güzel şeyler, hem de fimo ile uğraşmak zevkli, yaratıcılığı geliştiren bir hobi.Oyun hamuru gibi istediğin şekli veriyorsun. Ben çok sevdim, teknikleri öğrendinmi çok hoş şeyler çıkıyor. Paylaştığın için sağol. İyi haftalar canım.

  ReplyDelete
 3. Ben "abi' nin emailini versem, son yazdigin iki satiri bir zahmet O'na gondersen diyorum. Ben biliyorsun figuranlik yaptiracagiz sonra, simdiden sicak bir hava olusturalim arada boyle. :)) Neyse senin yazdigi anlayan anlamistir herhalde. Biliyorsun, anlamayani bana gondericen.
  Fimolar da pek hos, civil civil.

  ReplyDelete
 4. Ben en çok en baştaki uğur böcekli küpeye bayıldım.H
  epsi de çok şirin.Öpüyorum...

  ReplyDelete
 5. Sevgili Candan,
  Hepsi birbirinden güzel.
  Paylaştığın için sağol.
  Sevgiyle kal.

  ReplyDelete