My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Thursday, February 23, 2006

Ayşegül ve arkadaşları vede kedisi:)Aysegul and her friends and her cat:)))
İşte sözünü ettiğim Ayşegül ve arkadaşları:)Resimler geçen sene 23 nisan çocuk bayramı ve şenlikleri tanıtım afişinden .Hava bulutlu olduğu için net çıkmadı resimler o bakımdan biraz netleştirmek için çerçeveledim.EEE şekil yaptım sizlere canımcıklarım:))))
P.S:Mavi çiçekli yelekli Ayşegül.
Minik kızlara evdeki yünler değerlendirilerek çok güzel oyuncak olur bence.Derya hanıma gelen bir konuk Ayşegül adında bir bebek yapmıştı fakat çokkk daha profesyonel çalışmıştı .Gardrobu filan vardı.İzleyenler hatırlayacaktır.

These babies knitted from wool yarns.Can be easily made by using the left over yarns .Could be a very safe toy and little girls would love to play with.So do I who knows :)))I think it is not a very professional work ;any body with a little knitting talent could create them with a little imagination.Creating her wardrobe would be fun don't you think so:)))
P.S:The one with the blue flowered vest is Aysegul.

Yarın el oyması mumlar:)
2morrow hand carved candles.

8 comments:

 1. AYYY OKUDUĞUMU ANLIYORUM ARADA GRAMERE TAKILSAMDA..VALLA SENİN SAYFAN İLAÇ GİBİ GELDİ BANA :)) BU ARADA SINAV DEME NE OLUR DUYUNCA BİLE BÖÖÖLE BİR GARİP OLUYORUM ..HEYECANLANDIM GENE ...BU ARADA AYŞEGÜL PEK CİCİ VE ŞIKMIŞ..

  ReplyDelete
 2. Canımcımm; Ayşegül harika, bezden bebek değilmi bunlar. Teşekkürler çocukluğumu hatırlattığın için.Unutmadan "paper mache" işinden bir ses çıkmadı, ama ben meraktan ölürsem sebebim sensinnn:))))Paylaşıver birara olurmu?

  ReplyDelete
 3. Aysegul'u rejime alalim, biraz fazla kilolanmis haberin olsun.:))

  ReplyDelete
 4. Candan'cım, şimdiki çocuklar oyuncakların kıymetini hiç bilmiyorlar. Tabi istisnalar hariç. Benim kıza ne alsak önce sağını solunu kafasını gözünü olmadı kıyafetlerini falan çıkarıyor ve 15-20 dakika içinde sıkılıyor o oyuncaktan. Şimdi ben bunu örmeye kalksam ne yapar acep :)) Ah ah ben küçükken bebeklerime ne kıyafetler diker onlara ne takılar yapardım..

  ReplyDelete
 5. sedence22:34

  evet derya baykal ' a çıkan Ayşegül ' ü hatırlıyorum.Herşeyi en ince ayrıntısına kadar yapılmıştı.Amam senin Ayşegüller de güzelmiş doğrusu....

  ReplyDelete
 6. CAndan küçüklüğümü hatırladım bu örgüden bebekleri görünce. Annem bize kediler yapardı, içlerini de pamukla doldururdu. Hey gidi günler...
  Sana günaydın, eh bana da Allah rahatlık versin.
  Sevgilerimle

  ReplyDelete
 7. candan'cım, bu örgü bebişler ne güzeller böyle.
  bundan yapmalı...

  ReplyDelete
 8. Çok tatlılar hepsi de :) Denemeye karar verdim, biraz daha yakın olsaydı :)

  ReplyDelete