My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Wednesday, February 15, 2006

Ne alırsan 1 YTL hemde hindistandan:)Its a bargain bags from India 4 a buck :)
Bunu beğendim:)Loved this one:) Bununda rengi hoş :))Like the color and designs on this one:)))

Bu da değişik sevdim.This is different and practical:))

Arkadaşlar hindistan çantaları ile başladım,yarın yün kumaş üzerine işlenmiş pançolarla devam edeceğim ,değişik yöresel bir iş görmek bakımından ilginç olabilir:))

Started with the bags will continue front embroderied ponchos 2 morrow:)Believe you find them interesting.

7 comments:

 1. Hoş çantalar :)
  Sevgiler,

  ReplyDelete
 2. Uzakdoğu aynen böyle Candan, el emeği o kadar ucuz ki, insan üzülüyor.Yiğenime bu tarz bir çanta almıştım, bayıldı. Değişik hoş şeyler. Pançoları 4 gözle bekliyorum.

  ReplyDelete
 3. İnanılmaz çantalar,bayılıyorum hint işlerine.sehpa,masa ve yatak örtüleri harika.Demek 1 ytl.yazık...

  ReplyDelete
 4. Sevgili Candan,
  Çantalar çok güzel.tam benlik bu tip çantalara bayılırım.
  Sevgiler.

  ReplyDelete
 5. Çantaların güzelliğine mi, fiyatlarına mı şaşayım bilemedim Candan! Paramızın çok değerli olduğunu düşünmek istedim bir an.........Çok güzel bir duyguymuş hani............:)))

  ReplyDelete
 6. Anonymous23:42

  merhabalar bu mail. nereye gidiyo bilmiyorum ama sanırım candan bunu okur.ben üniversiteyi yeni bitirmiş kendi bi iş kurmaya çalışan bi işsizim ve hint işleri ile ilgileniyoruz iki arkadaş.siteye kordela işi için girmiştim.yukarıdaki çantaları gördüm üzerinde yazan fiyatı da okuyunca şaşırdım. mail adresi bulamadığım için buraya yazıyorum.sanırım sorumlu sensin CANDAN bana bu konuda bilgi verirmisin.bu benim için önemli bekliyorum.teşekkürler (gülçin)

  ReplyDelete
 7. Sevgili Gülçin çantaların fiyatı sadece bir espriydi:))) aynen pançolara bitiriyoruz diye yazdığım gibi,aslında oldukça pahalı şeyler ve benimle hiç bir alakaları yok ben sadece çeşitli ülkelere ait işleri siz arkadaşlarımım görmeleri için araştırıp yayınlıyorum .başlık sadece espridir:) Sizi yanılltıysa özür:))Sevgilerimle:))))
  www.aimcraft.coma bakabilirsin:)

  ReplyDelete