My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Monday, February 6, 2006

Come to Fimo:))))

Nergislerin güzelliğine bakınız canlı gibi:)))Look at the beauty of the daffodils:)They look as if they are alive:)
Bu kedimi yemiş bu balığı acep ve de kılçıkları bırakmış Dili dışarda zevkten dört köşe olan büyük ihtimal kendim sordum kendim cevapladım:))Hay Allah:))Who ate this fish and leave the bone out I wonder:)) Must have been the one with the tongue sticking out with pleasure:)) I have asked and answered back.God bless me:))))
Kuş gribi temamıza uygun dördüz kuşlar grubu:)))These quadruplets escaped from the avian influenza beware:))
Okyanus kompozisyonu bayıldım özellikle gözlere bakınız.Ocean composition loved them eyes:)))
Bahçe kreatörü kompozisyonu çokkk sevimli:))) Gardening equipments aren't they cute.
Allahım golf şeyleri:))))) Golf things:)))
Veeee merhabalar beşiz ayıcıklar:)))Hello teddies quintuplets:)))

Arkadaşlar umarım sevimli bulmuşsunuzdur.
Yarın örneğini değişik bulacağınızı tahmin ettiğim bebeklik şapkamı yayınlayacağım:)))Bloglarda hiç rastlamadığımı sanıyorum eğer yanlışsam beni lütfen yarın düzeltiniz.Belki bilinen bir örnek ama yapılmıyordur,bilemeyeceğim:)))

15 comments:

 1. Sarışınım şekerim, ne şirin şeyler, hepsini çok sevdim. Neler neler bulmuşsun:))) Fimo da bulaşmadığım çalışmalardan. Eskiden, nişasta ve beyaz tutkalla yapıp renklerdirdiğim hamurlardan mıknatıslı süsler, takılar felan yapmıştım, bu adrese bir gir, çok güzel çalışmalar var.
  www.norajean.com
  Şekercim, bloğuma da yazdım ama belki görmezsin, Cemoş çeyizlerini ablası ile paylaşabilirmiş....
  Hadi senden haber bekliyoruz (hayırlı haber):))))
  Öptüüümmm:)))

  ReplyDelete
 2. Merhaba Candancım. Ne şeker şeyler bunlar. Oğluşum büyüsün bizde onunla inşallah böyle şeyler yapacağız. Tabi bu kadar güzelini yapamayız ama. İyi haftalar diliyorum.

  ReplyDelete
 3. Candan;Yaaa inanmıyorum ne şanslısın. Cemoş çeyizini paşlaşacaksa of off ki ne offf birkaç ev döşersin sen artık. Potansiyel yavukluna duyurayım ben burdan:))) Şimdi yavuklu ne diye sorarsın sen, bir zahmet araştırıver.Fimolar şahane, çok iyi haftalar,öptüm canım...

  ReplyDelete
 4. Candannnnn ne bunlar böyle??? Bayıldım,harikalar.İçim açıldı sayende.İlkokulda biz de yapmıştık beyaz tutkalla unu karıştırıp.Bizimkiler kocaman şeylerdi,suntaya yapıştırıp ojeyle boyamıştık.Bunlar minicik,çok güzeller.

  ReplyDelete
 5. şeker hamurundan yapılmış gibiler..birde yapılışlarını bulabilsen :) çok sevaba girersin :))

  love&kisses

  ReplyDelete
 6. Pasta susu olur mu bunlardan? Ben dayanamayip agzima atabilirim .:))

  ReplyDelete
 7. sedence21:02

  candancıııııııııııııııııııımmmmmmm

  ne güzel , ne şeker fimolar bunlar......:))))))

  ReplyDelete
 8. Arkadaşlar teşekkürler fimo şirinliklerini beğendiğinize sevindim beni gaza getirdiniz gece bir dolu daha buldum nasıl sınırsız hizmet adresi Candan,siz beğenin yeterki:))))
  Sennurum nasıl görmem hemen baktım:)Cemoş ablasını düşünmüş sağolsun oh ne güzel böylelikle her modelden fotokopilerle ikişer üçer oldu.Super ya :)iyiki var Cemoş:)Fotokopilerin korunması kolayda hazırları ne yapacağız hay allah:)))Habere gelince ben tembelim be Sennurum haber gecikebilir:)))KİSS
  Seldacım neden yapmayasınız buradaki örnekler pek profesyonel değil ,Fimo hamuru kullanılmış Ruloya uygulanıp kesilenlerden değil.Kolayca yapılır.Oğluşu öpüyorum:))))
  Nazlış işte ben böyle dört ayak üzerine düşerim :)))Kedi sevmenin faydaları herhalde:))))Artık fotokopi çeyize da dahil edersek saray lazım bana:)))Yavukluya baktım :)benim her zaman kullandığım yawın w suzu ve uklu eki almışı anlam beyaz atlı prens olmadığı için bu şekilde şimdilik.Kiss:)))
  Beyhancım çokk tatlılar değilmi? o beyaz tutkal işini sanki hatırladım hayal meyal:)))Serra ,sevgili Şule Türel ,Seden fimolar gerçekten çok şirinler değilmi:)))
  Burcucum fimoyu ayrıntılı yazayım:)))Sevdiğine sevindim:)))Kurabiyelere senin gül hamuruyla rahat uygulanır.Sevgilerimle:)))

  ReplyDelete
 9. bu ne enerji yaw...

  ReplyDelete
 10. Sevgili Candan,
  Tek kelimeyle çok güzeller diyeceğim.
  Sevgiyle kal.

  ReplyDelete
 11. Ne enerjisi bu Şükrannnn:)))
  Çokkk tatlılar değilmi Serpilcim:)))

  ReplyDelete
 12. Merhabaaa..
  Fimolar harika. Hepsini kaydettim. Evde yapıcam :))

  ReplyDelete
 13. Burcucum bir dolu daha geliyor unutma:)))

  ReplyDelete
 14. Canan08:14

  Arkadaslar,affiniza siginarak sorayim.Bu fimo hamuruda ne?daha ilk duyuyorum ben,Benlkide ABD'de yaygin degil yada ben bilmiyorum.
  Sizlere zahmet bunun ingilizce adini bilen varsa hemen bulacagim,cok ilgimi cekti.Bu arada candancigim senide tebrik ederim,cok sik seyler:)

  ReplyDelete