My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Sunday, January 1, 2006

DİDEMDEN SEVGİLERLE ama durun durun yalnış gelmediniz adres doğru burası onebenbirseyyyyy:))))



Sevgili Arkadaşım Didem Bloggerla olan yılbaşı postu savaşını kaybetti demekki Bloggerı bir türlü 2006ya girmek istemiyor.O zaman ne yapacaktım hemen devreye girdim ve Didemi,Hazalı ve Atayı one ben bir şeye konuk ettim.Gördünmü Didemin Sayın bloğu sen ne yaparsan yap bende/bizde çareler tükenmez .Oh olsun sana:)))))))
Bu vesileyle arkadaşlar Didem,Hazal ,ve Ata yeni yılınızı kutluyorlarrrr:)))Sizlere sevgilerini yolluyorlar:))))
Bu arada bu handikapın ortaya çıkması bir bakıma iyi oldu ben ağaç süsleyemedim ama bloğumda süslenmiş bir ağacımı yayınlamak isterdim diye düşünürken ,Allahım bakarmısınız ne kadar güzel bir tesadüf oldu bu:))))
P.S:Bu tip arızalarınızda benim blog ikinci adres olarak hizmetinizdedir:)))

6 comments:

 1. CANDANCIĞIM,
  BUYARATICI FİKRİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.YENİ YILDA DA HEP BÖYLE NEŞELİ,SEVGİ DOLU,BAŞARILI VE MUTLU OLMAN DİLEĞİYLE,HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN.ÖPTÜM SENİ KOCAMAN KOCAMAN

  ReplyDelete
 2. Rici derim arkadaşım elimden gelen bir şeydi ne demek Superde oldu ;Vallahi dediğin gibi aklımı seveyim:)))))Bende seni ve çocukları kocamanın kocamanı Öptüm:)))

  ReplyDelete
 3. Canımcım, şekercim,
  Jingle bells sözlerine bayıldım, doğrusu bugüne kadar hiç dikkat etmemişim. Müziğin country versiyonunu koymakla iyi etmişim, bak atlı matlı filanmış meğer. Şekercim yeni yılda diş sorunu yaşama inşallah, hadi bakalım herşey gönlünce olsun, çok da yardım severdir kızımız.
  Öptüm kocaman. Happy new year yaw... ))..

  ReplyDelete
 4. İYİ YILLARA ŞEKER...

  ReplyDelete
 5. Hadi yine iyisin Candan. Hazır süslenmiş bir ağaç bulup resimi de siteye eklemişsin :))

  ReplyDelete
 6. Sevgili Nagihan teşekkürler iyi yıllarrrr diliyorum sana bende.
  Berrincim yine dört ayak üstüne düştüm desene terazi rahat burç rahatlığıda bir şekilde geri dönüyor ne dersin:))))))

  ReplyDelete