My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Saturday, January 28, 2006

Bekarlar mutlaka okusun evliler atlayabilir:)))))Ama yinede biz kadınlara özel mi ACABA:))


Kadınların gidip kendilerine koca seçecekleri bir erkek mağazası açılmış.5 katlı mağazada şu kural geçerliymiş.Bir kattan yukarı çıkmak serbest ama inmek yasakmış:)
Bir grup kız arkadaş kendilerine erkek seçmek için mağazaya girer.
1.KAT ın kapısında şunlar yazılıdır:Bu kattaki erkeklerin çalıştıkları bir işleri var ve çocuklarıda severler.Kızlar yazıyı okur ve mırıldanır.Eh hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım
2.KAT ın kapısındaki yazı:Buradaki erkeklerin iyi bir işleri var ,çocukları sever ve yakışıklıdırlar.Kızlar hmmm,hiç fena değil ama acaba bir üst katta ne var diye meraklanırlar.
3.KAT:Buradaki erkeklerin çok iyi birer işleri var ,çocukları severler,yakışıklıdırlar ve ev işlerine de yardım ederler.Kızlar aman tanrım çok etkileyici ama bakalım bir üst katta ne var?
4.KAT:Buradaki erkeklerin işleri çok iyi,çocukları çok severler,gayet yakışıklı olup ev işlerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiklerdir.Kızlar çığlık çığlığa bir üst kattakini merak edrek yukarı fırlarlar.
5.KATın kapısında şunlar yazmaktadır:Bu kat boştur ve sadece kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için düzenlenmiştir.Çıkış soldadır:)