My photo
Well-mannered attitude and social minded outlook :))I normally be reluctant to make a stand with an outlandish idea or draw attention with an unusual outfit or hair style. 21 yesterday,21 today,21 tomorrow :)) If I am in danger of lives' weight and self- image issues .I respond these negative urges in a completely different way crushing them:))

Friday, January 13, 2006

Şunların şirinliğine bakarmısınız:))))))

Bu BIJO PLANT;arkadaşlığı sembolize eden bir bonsai.3 haftada bir sulanacakmış,bol güneş ışığı gerekiyormuş .
Bu EVER PLANT şans,mutluluk getirdiğine inanılıyormuş.2 ayda bir yapraklar kurumaya yüz tutunca sulanacakmış.

Bu GOLDEN BARREL CACTUS gücü sembolize ediyormuş. 2 ayda bir sulanacakmış.Güneş ışığını seviyormuş.Aşağıdakini unutmuşum azzzzz sonraaaa:)))))Bu FINGER PLANT sahibine mutluluk getireceğine inanılıyormuş.8 haftada bir sulanacak bol güneş alması sağlanacakmış.Yaprakları büyüdükçe budanabiliyormuş.

Arkadaşlar bunlar mini mini bonsailermiş.Bu mini kutumu diyeceğiz (container) içinde 5-6 ay yaşıyorlarmış :)Bu süre sonunda toprağa dikilincede yaşamaya devam edebilirlermiş.Ne super değilimi:)))))Bayıldım bayıldım bayıldım:)))))
Yarın için bir şirinlik daha buldum:)))Onada bayılacaksınız:))))

6 comments:

 1. Candan'cım harika!!! Bunlar sanki kaktüse benziyor.O kutunun içinde hava alıyor mu acaba? Çok şirinler,bayıldım.

  ReplyDelete
 2. Çok şirinlerrrrrrrrrr:D

  ReplyDelete
 3. Beyhancım bilmiyorum ama alması lazım belki birazda su bir bakayım:))))super şirinler bencede.Ama alan çok su atabilir o bakımdan biraz düşündürücü su çabucak çürütebilir:))))
  Tuhfeeee hakikaten çokkkk şirinler görünce hemen paylaşayım dedim:))))

  ReplyDelete
 4. Süperlermişşşş :)

  ReplyDelete
 5. aman dikakt edelim, hapisirirz filan ustune de, bitkicikler fazla sulanmadan olur. Ne boyle bunlar parmak cocuk hikayesine uygun turden. Hele o el bicimindekine hastayim. O kutunun icinde mi budamislar, yoksa once bidamis sonra mi icine koymuslar? sise icindeki gemilere benzemis.:))
  Boyle olmuyor ama Candan, bari nerden buluruz onu da soyle.

  ReplyDelete
 6. Çokkkk şirinlerrr dimi Burcu:)))
  Serra A new innovation büyük ihtimal japonlardan çıkmış yine harika adamlar vesselam:))))Finger plantimi sevdin???:))))Yukarıdaki postta yazdım nereden bulunacaklarını:)))))Hapşurmak iyi yaw çok sulamamak hafif nemlendirmek için ideal.Sprayleme usulu :)))hay aklınla bin yaşa:)))))Sanırım tamamen dopingli yerleştirilmişler containerlara:)))

  ReplyDelete